Australian Open: Monica Niculescu, eliminată în optimile de dublu

VIDEO Loviturile zilei de la Australian Open - Tenis spectacol la Melbourne

13:36 • Australian Open

Reacția lui Novak Djokovic după demonstrația de tenis din optimi

12:41 • SPORT

VIDEO Novak Djokovic, fără emoții în sferturi la Australian Open - Victorie clară cu favoritul gazdelor

10:40 • SPORT

Australian Open: Gabriela Ruse, în sferturi la dublu după o victorie în două seturi

10:15 • SPORT

Australian Open: Prezent pentru a doua oară pe tabloul unui Grand Slam, locul 89 ATP s-a calificat în sferturi

09:51 • SPORT

VIDEO Australian Open: Elevul lui Patrick Mouratoglou, eliminat dramatic după ce a ratat două mingi de meci

08:15 • SPORT

Pariul legendarului John McEnroe după stabilirea sferturilor de la Australian Open 2023 - Cine va câștiga trofeul

06:55 • SPORT

Australian Open: Doar două dintre primele zece favorite au rămas în competiție - Programul sferturilor

06:18 • SPORT

VIDEO Senzația momentului din tenisul feminin s-a oprit în optimi la Australian Open 2023

05:58 • SPORT

VIDEO Australian Open: ​Câștigătoarea Turneului Campioanelor, eliminată în optimi de ocupanta locului 45 WTA

05:23 • SPORT

Australian Open: Fostă lideră mondială, în sferturi după ce a surclasat o jucătoare mai bine clasată

03:45 • SPORT

VIDEO Australian Open: Campioana olimpică, eliminată în optimi de una dintre marile favorite

Duminică, 22 Ianuarie 2023
17:17 • SPORT

Australian Open: Ziua marilor surprize pe tabloul feminin de simplu

16:44 • SPORT

CSM București, victorie în Liga Campionilor - Cristina Neagu, 1000 de goluri marcate în competiție

14:23 • SPORT

VIDEO Stefanos Tsitsipas, în sferturi la Australian Open după un meci spectaculos cu elevul lui Darren Cahill

13:00 • SPORT

Elena Rybakina, declarație surprinzătoare după ce a eliminat-o pe lidera mondială de la Australian Open

12:20 • SPORT

A câștigat 50 de titluri de Grand Slam în scaun cu rotile, iar la 38 de ani și-a anunțat retragerea din tenis

10:32 • SPORT

Iga Swiatek și explicația pentru înfrângerea surprinzătoare din optimile Australian Open

10:13 • SPORT

Australian Open 2023, în istoria tenisului - Premiera înregistrată la un Grand Slam în Era Open

10:01 • SPORT

Cea mai bogată jucătoare din circuitul WTA, în sferturi la Australian Open

09:35 • SPORT

DigiSport: „Crezi în sistem?”. Jelena Ostapenko a dat răspunsul și tribunele au „explodat”. Nici arbitrul nu s-a putut abține

09:11 • SPORT

Fiul unui fost câștigător de la Australian Open, în sferturi după ce s-a impus în super-tiebreak

08:31 • SPORT

Australian Open (juniori): Mihai Alexandru Coman s-a calificat în turul al doilea

07:49 • SPORT

Australian Open: A câștigat primele 14 gameuri ale meciului și s-a calificat în sferturi

06:03 • SPORT

VIDEO Australian Open: Încă o mare favorită, eliminată în optimi

05:11 • SPORT

VIDEO Surpriză mare în optimile Australian Open - Lidera mondială a fost învinsă în două seturi

Sâmbătă, 21 Ianuarie 2023
17:49 • SPORT

GSP. Cine este, de fapt, bărbatul misterios care a apărut în fotografia Simonei Halep din Dubai. Decizia luată de sportivă

15:20 • SPORT

Australian Open: Încă o favorită eliminată - Programul complet al optimilor feminine

14:57 • SPORT

Australian Open: Șase din primii zece favoriți, încă în competiție - Programul optimilor

13:27 • SPORT

Novak Djokovic, în optimi la Australian Open - Duel cu un favorit al gazdelor

12:29 • SPORT

VIDEO Australian Open: A patra favorită, calificare cu emoții în optimi

08:09 • SPORT

La doar 17 ani este în optimi la Australian Open - Se antrenează la Academia Mouratoglou

07:32 • SPORT

Australian Open: A cincea favorită, în optimi / N-a avut milă de cea alături de care a câștigat două titluri de Grand Slam

07:08 • SPORT

Australian Open: Elevul lui Patrick Mouratoglou a defilat până în optimi, unde îl așteaptă un adversar foarte dificil

06:24 • SPORT

VIDEO Australian Open: Andrey Rublev, în optimi - Cum l-a ajutat adversarul și statistica impresionantă a rusului

05:13 • SPORT

Australian Open: Gabriela Ruse, în optimi la dublu - A câștigat setul decisiv cu 6-0 în fața unor favorite

04:00 • SPORT

​Australian Open: Fostă lideră mondială, calificare facilă în optimile de finală

Vineri, 20 Ianuarie 2023
16:57 • SPORT

Australian Open: Cinci din primele 10 favorite, eliminate deja - Meciuri tari în optimi

16:48 • SPORT

Australian Open: Încă o jucătoare din Top 10 a fost eliminată

15:38 • SPORT

VIDEO Australian Open: Fostul lider mondial, eliminat surprinzător în trei seturi de locul 31 ATP

12:10 • SPORT

Australian Open: Fosta lideră mondială o elimină pe a zecea favorită a turneului

08:33 • SPORT

Australian Open: Lidera mondială, victorie spectaculoasă în 55 de minute cu sportiva născută la Chișinău

08:19 • SPORT

Australian Open: L-a eliminat pe Nadal, iar apoi a pierdut cu 3-0 la seturi

07:47 • SPORT

Australian Open: A treia favorită, calificare lejeră în optimi - A cedat doar două gameuri

07:29 • SPORT

VIDEO Australian Open: Finalista de anul trecut, eliminată în turul al treilea

06:04 • SPORT

Australian Open: Elevul lui Darren Cahill, în optimi - Revenire spectaculoasă de la 0-2 la seturi