VIDEO Radoi, gol superb pentru Al-Hilal

de A.I.     HotNews.ro
Duminică, 12 decembrie 2010, 12:24 Sport | Fotbal

Mirel Radoi, gol din lovitura libera
Foto: Captura Youtube.com
Mirel Radoi a reusit inca un meci deosebit pentru Al-Hilal (in remiza 2-2 cu Al Taawon), fostul stelist bifand un gol superb (din lovitura libera) si o pasa decisiva. In urma acestui rezultat, Al-Hilal se afla pe locul patru in clasament, la doua puncte in spatele liderului Al Nasr. 

Cu toate ca a condus cu 2-0, Al-Hilal nu a obtinut decat o remiza cu Al Taawon (2-2).

Vezi aici reusita superba a lui Radoi:



Citeste mai multe despre   



















9937 vizualizari

  • -4 (12 voturi)    
    O mare realizare... (Duminică, 12 decembrie 2010, 13:32)

    Horatiu [anonim]

    ...intr-un campionat de fotbal foarte puternic si important. Pe cine intereseaza golurile lui Radoi imptriva unor echipe pe care le pot bate orice echipa din liga a treia ?
    • +2 (4 voturi)    
      gol superb (Duminică, 12 decembrie 2010, 16:37)

      gicu [anonim] i-a raspuns lui Horatiu

      ce daca e in curtea scolii? realizarea , sutu e f bun, bravo lui.
      un inteleg problema voastra cu milioanele care le castiga acolo.
      bravo lui e munca lui, nu fiti invidiosi.
    • +7 (7 voturi)    
      crezi tu ca mizeria asta... (Duminică, 12 decembrie 2010, 18:32)

      popcorn monta [utilizator] i-a raspuns lui Horatiu

      care este fotbalul romanesc,este peste cel saudit?
  • -6 (10 voturi)    
    Adevarat (Duminică, 12 decembrie 2010, 14:26)

    Axel [anonim]

    Nu intereseaza pe nimeni ce face radoi la o echipa de curtea scolii,sa fie sanatos cu milioanele de euro
    • +6 (6 voturi)    
      qwe (Duminică, 12 decembrie 2010, 16:38)

      RedM [utilizator] i-a raspuns lui Axel

      Daca nu te intereseaza nu citi articolul.
  • 0 (4 voturi)    
    ... (Duminică, 12 decembrie 2010, 16:00)

    radunuradoi [anonim]

    cel mai tare jucator din istoria fotbalului romanesc si poate din lume... s-a vazut si cu Franta ca e cel mai bun. Nationala n-are fata de Radoi.
  • -7 (7 voturi)    
    lol (Duminică, 12 decembrie 2010, 16:24)

    jeje [anonim]

    Tot ramane un "mercenar" si un tradator... joaca doar pentru bani. Sa renunti la echipa nationala pentru a juca la arabi e o rusine! S-a convertit pentru bani hehe
    Nu merita sa i se faca reclama
  • -2 (2 voturi)    
    Moderatorul TV (Duminică, 12 decembrie 2010, 16:55)

    spanac [utilizator]

    Pe cand si la noi Ionitoaia cu fularul pe cap? In rest clipul ocupa spatiu degeaba la youtube, nu e nicio legatura cu fotbalul.
    • +2 (2 voturi)    
      Dar cu ce... (Duminică, 12 decembrie 2010, 23:51)

      AK-47 [utilizator] i-a raspuns lui spanac

      ...are legatura ?
      Ptr simplul fapt ca nu este un clip din mocirla de fotbal romanesc, inseamna ca ocupa spatiu degeaba pe youtube ?
      Si care`i problema ta cu fularul prezentatorului ? Prietene, in caz ca nu ti`ai dat seama, ala este un port, o cultura, o religie si o traditie nationala. N`are nici o treaba cu ce se petrece in Europa sau SUA din acest punct de vedere.
      Incedati, dracului, sa va mai bateti joc de niste chestii pe care nu le intelegeti.
      • -1 (1 vot)    
        Mirel? (Luni, 13 decembrie 2010, 19:07)

        spanac [utilizator] i-a raspuns lui AK-47

        Mirel? Tu esti? Te-ai suparat? :) Stii ca n-ai dreptate, da?
    • +1 (1 vot)    
      "Fular pe cap" vs cruce la gat (Marţi, 14 decembrie 2010, 13:35)

      Carcotas [anonim] i-a raspuns lui spanac

      Da, este ceva inedit sa vezi un prezentator sportiv cu "fular pe cap", dar asta e portul la ei. Nu e deloc mai penibil decat sa vezi pe unul cu o cruce la gat. Dimpotriva, mi se pare mai penibil Becali, ascultand canturi ortodoxe in Maybach. Cat despre golul si pasa de gol ale lui Radoi, n-aveai nimic impotriva daca le reusea vreun jucator in campionatul spaniol, englez sau italian. Pacat ca Mirel nu mai e in nationala lui Lucescu cel mic, in care au insa loc toti loserii. De-aia am ajuns sa ne chinuim cu Albania si Belarus...
  • 0 (0 voturi)