Fotbal Fun

VIDEO Nu stii cum sa te bucuri dupa gol? Vezi aici

de A.I.     HotNews.ro
Joi, 22 octombrie 2009, 10:46 Sport | Fotbal

Bucurie nepretuita dupa gol
Foto: Captura Youtube.com
Matthew Russell, de la Rochdale Town (Castleton - Division One), a revolutionat fotbalul, el fiind unul dintre cei care fac parte din categoria <ei centreaza, ei dau cu capul>. Astfel, Russell a marcat impotriva celor de la FC United si a gasit o modalitate originala de a se bucura.

La scorul de 3-0 pentru United, fotbalistul marcheaza, paraseste terenul, se aseaza in tribuna, acolo unde isi aplauda reusita precum unul dintre suporterii echipei la care evolueaza.



Vezi aici noul model de bucurie dupa gol:




Citeste mai multe despre   























8792 vizualizari

  • +4 (4 voturi)    
    superb (Joi, 22 octombrie 2009, 11:15)

    alpha [utilizator]

    superb gest,un exemplu pentru toti,fie jucatori,fie spectatori.sper ca s-a remarcat ca acolo nu sunt garduri cu sarma ghimpata,sau transee...
    • +2 (2 voturi)    
      Asa e! (Joi, 22 octombrie 2009, 11:54)

      Radu [anonim] i-a raspuns lui alpha

      ASta a fost lucrul care m-a izbit , usurinta cu care a ajuns din cativa pasi direct in tribuna :))

      Ce diferenta enorma intre fotbalul, ca SPORT la ei si scandalurile de la noi...

      Dar daca la noi e intotdeauna mai usor sa arati cu degetul si sa zici "ala e" in loc sa vii cu ceva constructiv... :(
      • 0 (0 voturi)    
        La noi... (Joi, 22 octombrie 2009, 12:31)

        dragos [anonim] i-a raspuns lui Radu

        La noi si in toata lumea. Sau ''noi'' suntem toata lumea? prea putine exceptii (unde nu exista garduri, la un momendat vor intra si supraponderalii agresivi pe teren)
      • +1 (1 vot)    
        sa nu generalizam (Joi, 22 octombrie 2009, 12:32)

        io [anonim] i-a raspuns lui Radu

        totusi, suporterii englezi au declansat cea mai mare drama din fotbalul modern, in acea finala de la Bruxelles in care au murit o gramada de oameni si in urma caruia Liverpool a fost suspendata ani buni din competitiile europene.
        probabil ca ei s-au mai civilizat intre timp, noi abia sintem la nivelul la care erau ei atunci (ca si suporteri ma refer)
  • +2 (2 voturi)    
    :) (Joi, 22 octombrie 2009, 12:29)

    jiji [anonim]

    genial!
  • +2 (2 voturi)    
    simpatic ! (Joi, 22 octombrie 2009, 12:36)

    zambara [anonim]

    Simpatic. Si de asta e uneori fotbalul frumos :)
  • +1 (1 vot)    
    Pai si nu l-au arestat?!? (Joi, 22 octombrie 2009, 13:29)

    GerulaDava [anonim]

    ... pentru patrundere ilegala dinspre tribune spre teren?
  • 0 (0 voturi)    
    mda (Vineri, 23 octombrie 2009, 13:00)

    liviu_ [utilizator]

    la ce fotbal se joaca in romania genu asta de bucurie la gol o sa fie necesar sa-l practice si fotbalistii romani ca altfel n-o sa-i aplaude decat patronii, sandu, dragomir si antrenoru