Pal Dardai: Daca noi inscriam primul gol, castigam

de Catiusa Ivanov     HotNews.ro
Sâmbătă, 11 octombrie 2014, 22:14 Sport | Fotbal

Pal Dardai
Foto: Facebook
Pal Dardai, selectionerul Ungariei, a declarat dupa meci ca echipa sa ar fi castigat daca deschidea scorul. Acesta s-a declarat totodata nemultumit de atacul jucatorilor sai.

"Nu am inceput asa cum am vrut meciul, ma refer la primele 10 minute. Apoi ne-am revenit pana sa primim gol. E bine ca ne-am mobilizat si dupa gol si am reusit sa facem un joc foarte bun, lucru care s-a vazut si pe tabela. Mi se pare ca daca noi inscriam primul gol, castigam. A mers bine jocul nostru la recuperare. Nu prea mi-a placut atacul", a declarat Pal Dardai.






















1918 vizualizari

  • +3 (5 voturi)    
    excelenta declaratie! (Duminică, 12 octombrie 2014, 1:43)

    mbembe [utilizator]

    Iar daca Romania inscria ultimul gol- noi castigam!
  • +3 (3 voturi)    
    Nu te contrazic (Duminică, 12 octombrie 2014, 5:38)

    Calinul [utilizator]

    La ce antrenor avem si la ce viziune avem in joc sa sti doml'e antrenor ca nu am curajul sa te contrazic.
  • +3 (5 voturi)    
    posibil (Duminică, 12 octombrie 2014, 8:21)

    srpc [utilizator]

    la dezastrul de echipa pe care o avem, orice rau e posibil
  • +5 (5 voturi)    
    Daca erai antrenorul Romaniei (Duminică, 12 octombrie 2014, 8:58)

    rov [utilizator]

    Bateam Ungaria cu 7-0...
  • +2 (2 voturi)    
    Asta e ca Piturca (Duminică, 12 octombrie 2014, 10:43)

    slakeritul [utilizator]

    Ca daca si parca ceva... Penibil
  • +3 (3 voturi)    
    ... (Duminică, 12 octombrie 2014, 11:54)

    FriendlyUncle [utilizator]

    Tu esti super multumit cu rezultatul asta numai nah...dai din gura. ///
  • +2 (2 voturi)    
    un egal crucial pt unguri (Duminică, 12 octombrie 2014, 18:25)

    tepes [utilizator]

    Domnule Dardai probabil ai vazut alt meci,in afara de 3 lovituri libere din care cea de la gol nu a prea fost restul timpului unde ati fost,,ati tras de timp, cadeati pe jos ca popicele simulind jalnic faulturi inexistente.Nu cautati sa puneti semnul egalitatii intre cele 2 formatii,diferenta este mare sa vazut in meci .
    • 0 (0 voturi)    
      s-a umflat buricu'n el..... (Luni, 13 octombrie 2014, 12:34)

      oxxxxxyyyyya [utilizator] i-a raspuns lui tepes

      un fault inexistent, un gol intamplator si un arbitru cumparat, asta a fost jocul ungurilor......hai lasa-ne.