Fotbal Fun

VIDEO Ai putea sa ratezi dintr-o asemenea situatie?

de A.I.     HotNews.ro
Miercuri, 12 mai 2010, 10:33 Sport | Fotbal

Kim Olsen, ce ratare!
Foto: Captura Youtube.com
Kim Olsen, atacantul danez al celor de la Orebro, a reusit o performanta rara in disputa cu Djurgarden. Lansat perfect de un coechipier la doar cativa metri de tinta, Kim a avut doua executii de atacant veritabil. Intra in material pentru a vedea ratarea zilei.

"Se poate intampla pana la urma. Cred ca nu s-a concentrat, a fost prea sigur ca inscrie. In a doua faza avea deja ratarea in minte" - a declarat unul dintre coechipierii lui Olsen.

Vezi aici ratarea marca Kim Olsen:



Citeste mai multe despre   



















9202 vizualizari

  • 0 (0 voturi)    
    wtf (Miercuri, 12 mai 2010, 10:40)

    adrian [anonim]

    .
  • 0 (0 voturi)    
    nu a ratat (Miercuri, 12 mai 2010, 12:27)

    suporter [anonim]

    decat in a doua faza cand a ratat contactul cu mingea. In prima faza a aparat portarul.
  • 0 (0 voturi)    
    fain (Miercuri, 12 mai 2010, 12:27)

    cristi [anonim]

    portarul se arunca pentru fotografi, a avut si noroc.
  • 0 (0 voturi)    
    obisnuit (Miercuri, 12 mai 2010, 13:45)

    microbistu [anonim]

    este o ratare obisnuita, o faza in care a aparat portarul. ratare ar fi fost daca nu ar fi nimerit spatiul portii, vedeti in campionatul cum de la 3 metri, cu toata poarta goala, se trage peste poarta.
  • +1 (1 vot)    
    lasa ratarea (Miercuri, 12 mai 2010, 14:03)

    vlad [anonim]

    Dar ce au aia pe jos, covor sau gazon? Cred ca e covor, prea e perfect. Si filmarea e frumoasa, cu macaraua din spatele portii. Ciudatii astia de la noi n-au auzit de asa ceva.
  • 0 (0 voturi)    
    first class goalkeeper.. (Miercuri, 12 mai 2010, 16:06)

    kindu [utilizator]

    nu e mare ratare,portarul a fost fenomenal..priviti unde este in momentul pasei si unde este la contactul cu mingea .singurul lucru care i se poate reprosa atacantului e ca n-a sutat din prima sau eventual ca n-a dat mai langa bara.
  • 0 (0 voturi)    
    ma asteptam la mai mult... (Miercuri, 12 mai 2010, 20:53)

    nu mi s-a parut o ratare rara !!! [anonim]

    ...dupa ce am citit stirea !!!
  • 0 (0 voturi)    
    nici o ratare (Duminică, 16 mai 2010, 1:11)

    slotin [anonim]

    uite asa un titul de articol ne face sa ne pierdem vremea si sa comentam. nu i nici o mare ratare. daca joci fotbal si te afli in acea pozitie ar fi noroc sa dai gol .
  • 0 (0 voturi)    
    nu e pe gazon (Marţi, 18 mai 2010, 10:52)

    Un Trecator [anonim]

    ...se joaca pe masa de biliard.
  • 0 (0 voturi)    
    mnu (Sâmbătă, 29 mai 2010, 10:53)

    stefan [anonim]

    L-a prins pe contre pied :) .
    Nu e chiar asa mare ratarea.