Atac al Stelei la adresa Rapidului

Mirel Radoi: Rapidistii nu au fost barbati cu CFR-ul

de Adrian Ilincescu     HotNews.ro
Joi, 17 aprilie 2008, 15:11 Sport | Fotbal

Mirel Radoi ii ataca pe rapidisti
Foto: Rompres
Stelistul Mirel Radoi a precizat ca jucatorii rapidisti nu au fost barbati in deplasarea de la Cluj, impotriva CFR-ului, capitanul din Ghencea fiind de parere ca giulestenii s-au dat la o parte.

"Nu stiu daca se poate numi blat meciul CFR - Rapid, insa e clar ca rapidistii nu au fost barbati, apropo de meciul nostru direct dupa care au zis ca noi n-am fost barbati. Nu cred in existenta unei aliante impotriva Stelei pentru ca noi daca castigam tot sau facem un egal si patru victorii vom fi campioni", a precizat Radoi.

In alta ordine de idei, idolul tribunelor din Ghencea a spus ca Unirea Urziceni va castiga Cupa Romaniei si ca isi doreste sa fie titular la EURO in nationala pregatita de Victor Piturca.

Mirel Radoi ar parasi echipa din Buleverdul Ghencea pentru a juca la FC Barcelona sau AC Milan, formatiile preferate ale capitanului ros-albastrilor.
 
"Fiecare jucator isi doreste sa joace in strainatate dar, daca va fi sa raman la Steaua, o voi face din inima. Unde mi-as dori sa joc? Barcelona si Milan", a conchis Radoi.
 
























473 vizualizari

  • 0 (0 voturi)    
    atac al stelei (Joi, 17 aprilie 2008, 15:24)

    vali ristoiu [anonim]

    dar tu ai fost barbat cand ai iesit de pe teren?
    • -1 (1 vot)    
      nu el (Joi, 17 aprilie 2008, 16:26)

      pliscu [anonim] i-a raspuns lui vali ristoiu

      Lovin a fost cel mai barbat dintre toti
  • 0 (0 voturi)    
    fotbal oral (Joi, 17 aprilie 2008, 15:34)

    Radu [anonim]

    vom vedea cit de barbateste vor juca marii nostri fotbalisti la Campionatul European. or sa-si mai aroge atunci succesele sau or sa-si sparga ratarile unu-n capu' altuia dupa clubul de provenienta al fiecaruia?
  • 0 (0 voturi)    
    hahaha (Joi, 17 aprilie 2008, 15:52)

    x [anonim]

    hahaha, auzi la el, la AC Milan sau Barcelona. Poate la divizia karate, sau K1. :)))
  • 0 (0 voturi)    
    .... (Joi, 17 aprilie 2008, 16:44)

    manu [anonim]

    ...bine ca si-au demonstrat jucatorii echipei steaua barbatia atunci cand au castigat la masa verde cu rapidul... asa da barbati curajosi... razboinicul luminii trebuie sa fie mandru de soldatii lui...
  • 0 (0 voturi)    
    Forza Steaua (Joi, 17 aprilie 2008, 17:04)

    dani [anonim]

    Mereu superiori!
    Mirel Radoi adevarat luptator.
    • 0 (0 voturi)    
      croitorasul cel viteaz (Joi, 17 aprilie 2008, 17:21)

      dr [anonim] i-a raspuns lui dani

      mare luptator, ce sa zic...
      in meciul cu Rapid nu mai stia cum sa fuga de pe teren iar acum a dat vitejia in el
  • 0 (0 voturi)    
    barbatie (Joi, 17 aprilie 2008, 19:11)

    arnold [anonim]

    UIte cine vorbeste si intre timp uita sa-si controleze cam ce bagaj are intre picioare. Sper ca nu si l-pierdut cand in mare graba fugeau in vestiare cand altu barbat a intrerupt meciul cu Rapidul cand barbateste erau pe punctul de a pierde cele trei punct facute cadou ulterior. Scarba de barbat Mi(r)elusel.
  • 0 (0 voturi)    
    HAHAHAHA (Joi, 17 aprilie 2008, 19:42)

    georgio [anonim]

    Auzi la el Barcelona, AC Milan hahaha. Pai mai baiatule pac pac tu nu mai joci fotbal de mult numai gura aia analfabeta e de tine. Bai baiatule pac pac daca piturca nu ar fi dator la barbut la jiji nu ai fi nici rezerva la nationala. Cu piturca ai noroc mah ca e dependent ca un drogat de barbut.
    Auzi la el Barcelona hahahaha.
  • 0 (0 voturi)    
    barbati (Joi, 17 aprilie 2008, 22:35)

    dan [anonim]

    Stelistii au fost niste "barbati adevarati" in meciul cu rapid cind au iesit fericiti la culme de pe teren cistigind cu 3-0 (goluri Gigi Becali in min 73).

    Esti tot mai penibil mai baiatule, personal nu inteleg de ce te mai cheama Piti la nationala
  • 0 (0 voturi)    
    Mare jucator (Vineri, 18 aprilie 2008, 1:38)

    Iorg [anonim]

    Radoi de era mare jucator prindea si el o echipa afara dar ii place sa-l linga in curte pe oeru cind incepe se accidenteaza vai de el ce sportiv mai este mai mult pe tusa decit in teren dar gura o are mare parca ar fi oltean de meserie.Mai bine sar tine de fotbal decit de comentarii.
  • 0 (0 voturi)    
    una nu o scuza pe cealalta (Vineri, 18 aprilie 2008, 3:24)

    Laur [anonim]

    E bine tot timpul sa fii ponderat in declarati, mai ales atunci cand nu esti vreun geniu sau vreo super vedeta. Radoi zice aici ca rapidistii s-au comportat anormal la doar cateva meciuri distanta dupa ce le-au reprosat stelistilor acelasi lucru si nu face pe imaculatul. Ori dupa capul luminatiiilor voastre ar trebui Radoi sa nu le raspunda sau ar trebuii "marii barbati", Sapunaru si Maftei, sa bage capu-n pamant? Daca mergem pe principiul "greselile noastre merita trecute cu vederea" nu mai ajungem nicaieri. Apropo, nu mi-a placut gestul steistilor de a fugi de pe teren...
  • 0 (0 voturi)    
    Scopul scuza........tot (Vineri, 18 aprilie 2008, 12:04)

    Lucio [anonim]

    Nu stiu de ce sunteti asa de "incultiiiiii" uni dintre voi .....
    1.se stie clar ca ca important era ca steaua sa castige meciu cu orice pret
    2.Steaua cunoste bine regulamentele si au fost baieti inteligenti cand au parasit terenul...
    3.Incuiati mai sunt suporteri Rapidului....plang si acum dupa cele 3 puncte....mai bine va duce-ti la UNICEF sa va ajute in acest caz:)))))))))

    Ps:BRAVO RADOI,ADEVARAT LIDER AL STELEI