VIDEO Mutu a inscris un gol in meciul Lazio - Cesena 3-2

de A.S.     HotNews.ro
Vineri, 10 februarie 2012, 10:56 Sport | Fotbal

Adrian Mutu
Meci antologic in campionatul italian de fotbal: Lazio a castigat pe teren propriu in fata Cesenei, cu 3-2, dupa ce a fost condusa la pauza cu 2-0 si, mai mult, a jucat toata repriza secunda in inferioritate numerica. Adrian Mutu a contribuit masiv la performanta Cesenei in prima perioada: a deschis scorul in minutul 13, apoi a obtinut penalty-ul din care Iaquinta a majorat. La faza penalty-ului, arbitrul l-a eliminat pe Konko de la Lazio, insa - si cu un om in minus - lazialii au reusit o revenire-minune.

Vezi aici rezumatul meciului Lazio - Cesena 3-2!

1111 vizualizari

• -1 (1 vot)
    In curand (Vineri, 10 februarie 2012, 13:24)

Mao [anonim]

o sa scrieti un articol daca a atins mingea, obtinerea unui corner fiind elogiata de toate cotidienele...
      in curand? (Vineri, 10 februarie 2012, 13:45)