Mutu a ratat penalty in minutul 80!

de A.S.     HotNews.ro
Vineri, 13 iunie 2008, 20:42 Sport - Stiri Euro 2008

Atacantul nationalei romane Adrian Mutu a ratat un penalty in minutul 80, la scorul de 1-1. Mutu a ales sa traga pe centrul portii, mingea fiind respinsa de Buffon. Mutu deschisese scorul in minutul 55, egalarea survenind dupa un singur minut (Panucci).

Manole Buican [anonim] i-a raspuns lui ion

Amice, zau ca esti idiot! Nu pricepi nimic. Nici tu, nici primul tau repondent.
    buna (Vineri, 13 iunie 2008, 21:36)

bogdana [anonim]

asta e viata mg inainte! esti cel mai tare....se mai si rateaza! te revansezi in meciul cu olanda avem incredere in tine!:(::*:*
    nu e asta stirea (Vineri, 13 iunie 2008, 21:40)

ioana [anonim]

Titlul ar trebui sa fie : "Eroii zilei : Lobont si Mutu". Si stirea ar trebui sa fie despre successul de azi, nu despre o greseala. A ratat penalty-ul dar Romania a dat gol prima si Romania a jucat bine. Asta nu conteaza? Tot ce conteaza e ca Mutu a ratat un penalty? O sa ajunga Romania sa castige un meci cu 2- 1 si stirea o sa fie "Echipa adversara ne-a dat gol in minutul x" nu "Romania a invins".
      altele sint stirile (Vineri, 13 iunie 2008, 21:48)

ion [anonim] i-a raspuns lui ioana

... si nu de azi, de ieri, ci de ani de zile. Scandaluri, baruri, masini, fete, droguri, interviuri, agramatism. Si bani. Multi bani.
      Cind te consideri mare vedeta, da rezultate de mare vedeta, nu rata un penalty tragind pe centrul portii ca un junior incepator!!!
    Dece va place sa comentati urat... (Vineri, 13 iunie 2008, 23:11)

Publispace.ro [anonim]

Haideti sa il iertam pe Mutu pt ratare. Nu zic sa vb de bunica lui care e in pamant si nu mai are nici o vina aici, dar pt golul inscris l-am ridicat in slavi dupa care l-am pus langa bunica la ratare.
    Felicitari jucatorilor, chiar si italienilor, felicitari galeriei care a fost la inaltimea unei galerii romanesti, si sa ne pregatim pt Olanda - Romania.

Cu stima!
    romania (Sâmbătă, 14 iunie 2008, 0:51)

mutu:) [anonim]

Nu ratarea lui Mutu e problema, din punctul meu de vedere oricine putea rata, ci faptul ca inca avem "vedetele", asa zisii "urmasi" ai generatiei de aur care isi permit luxul sa sa nu joace cand au ei chef din simplul fapt ca ei sunt vedete si ca au obosit..si nu-i schimba nimeni ca sunt vedete...deh...nu rare au fost momentele cand Dica, mutu sau Chivu nu se oboseau sa alerge , sa faca pressing..nu spun ca nu le-a pasat sau ca au jucat gen Anelka:)..dar...nu joaca inteligent, nu fac economie de energie...ca olandezii de exemplu...nu stiu...mi-a placut meciul..dar se poate si mai bine..invatati sa jucati mai inteligent...numai puneti barba`n piept si arati terenu 30 de minute ca dupa sa fiti legume:)
    e tarziu si poate nu`s coerent...oricum..chiar mi-a placut meciul, cum au jucat si cred ca avem o sansa cu olanda..daca ne-o dorim..asa ca HAI ROMOANIA:)..si Mutule, o sa mai ai ocazia sa ii vari moru` lu bufonu`..acum concentreaza-te la joc:)