​FOTOGALERIE Imaginea zilei la Australian Open: Cum arata palma stanga a lui Rafael Nadal

de A.I.     HotNews.ro
Miercuri, 22 ianuarie 2014, 11:52 Sport | Tenis

FOTOGALERIE Palma stanga a lui Rafael Nadal
Rafael Nadal a avut nevoie de ingrijiri pe durata partidei cu Grigor Dimitrov (sferturi, Australian Open) din cauza ranilor pe care le are in palma stanga. Efortul mare depus a lasat urme adanci.

Rafael Nadal - Grigor Dimitrov 3-6 7-6 7-6 6-2.

Click pe poza pentru a vedea FOTOGALERIA.




















9028 vizualizari

  • +2 (6 voturi)    
    Nice! (Miercuri, 22 ianuarie 2014, 12:14)

    dandra [utilizator]

    Now, that's a fap:)
    • -5 (11 voturi)    
      multi au rani asemanatoare... (Miercuri, 22 ianuarie 2014, 14:01)

      IancuJianu [utilizator] i-a raspuns lui dandra

      ...de la sapat porumbul sau sfecla si nu se mai vaieta chiar daca nu obtin milioane de dolari...
  • +19 (21 voturi)    
    sa vezi cum arata (Miercuri, 22 ianuarie 2014, 13:11)

    clarice [utilizator]

    Limba lui Badea si Gadea dupa o zi de munca.
    • +5 (7 voturi)    
      a@a.ll (Miercuri, 22 ianuarie 2014, 13:33)

      TenPulamea [anonim] i-a raspuns lui clarice

      doar culoarea difera
    • +1 (1 vot)    
      e greu curling-ul (Joi, 23 ianuarie 2014, 11:01)

      lucadd [utilizator] i-a raspuns lui clarice

      sport dificil, trebuie lustruita bine suprafata, necesita efort imens...
  • +2 (6 voturi)    
    banuiesc ca a stat cu mana intinsa (Miercuri, 22 ianuarie 2014, 13:26)

    zaboo [utilizator]

    la guvern "sa i se dea"... succesul vine cu un pret, iar pretul NU e suspendarea adversarului!
  • -3 (3 voturi)    
    ce face omul cu mana lui...... (Miercuri, 22 ianuarie 2014, 16:47)

    gica43 [utilizator]

    Interesant !! As fi crezut ca asa arata mana cu care se scarpina tot timpul in fund !!
  • 0 (0 voturi)    
    Sa vezi (Joi, 23 ianuarie 2014, 18:50)

    baibars [anonim]

    palmele bunicului meu taran plugar!
    A muncit de o mie de ori mai mult si a murit sarac. Nu stia cat e de rentabil sa bati mingea!
  • 0 (0 voturi)    
    asta face parte din categoria (Joi, 23 ianuarie 2014, 19:46)

    Eugenca [utilizator]

    "Hai sa fabricam scuze in eventualitatea unui esec" si mai ales in eventualitatea unui esec in meciul ci Federer. Ca nu ar da bine la imagine ca Nadal, aflat in varful carierei sportive, sa piarda in fata unui jucator mult prea uzat de cei 15 ani de tenis profesionist. Pai cum s-ar mai putea emite pretentia ca Nadal e mai bun decat Federer daca Federer "pensionarul" in bate pe "the best of Nadal"
  • 0 (0 voturi)    
    poate imi spune si mie cineva (Joi, 23 ianuarie 2014, 19:52)

    Eugenca [utilizator]

    cum poti sa faci rani in varful degetelor de la o racheta de tenis? De obicei faci bataturi in locuri unde strangi mai tare sau spre exemplu daca canti la chitara faci bataturi in varful degetelor.