VIDEO Valencia - Barcelona 2-3/ Messi a adus victoria in prelungiri

Sâmbătă, 22 octombrie 2016, 20:30 Sport | Fotbal

Messi a adus victoria in partida cu Valencia
FC Barcelona a invins, sambata seara, in deplasare, cu scorul de 3-2, echipa Valencia, intr-un meci din etapa a noua a campionatului Spaniei. Lionel Messi a inscris golul victoriei in minutul 90+4, din penalti.

Messi a inscris si in minutul 22, iar celalalt gol al oaspetilor a fost marcat de Suarez, in minutul 62. Pentru Valencia au marcat El Haddadi '52 si Rodrigo '56.

Potrivit News.ro, Andres Iniesta a suferit o accidentare la ligamentul colateral de la genunchiul drept si urmeaza sa fie supus unor investigatii medicale la Barcelona. Iniesta a parasit terenul in minutul 14.

Citeste pe Stirile ProTV

VIDEO USS Zumwalt, nava militara invizibila de ultima generatie, perla a coroanei Marinei americane, s-a stricat in Canalul Panama

USS Zumwalt, nava militara invizibila de ultima generatie, "perla a coroanei" Marinei americane, s-a stricat in canalul Panama, acolo unde se gasea in drum spre baza navala din San Diego, a anuntat Marina Statelor Unite.
1884 vizualizari
  • -4 (8 voturi)
    Dar cum s-a întîmplat? (Sâmbătă, 22 octombrie 2016, 22:05)

LianBerthold1 [anonim]

Iar a vărsat verde?
      Ha-ha... (Duminică, 23 octombrie 2016, 0:49)

Susufler0 [utilizator] i-a raspuns lui LianBerthold1

Ce le stii tu pe toate !

PS. Ca un om mare...
    la noi ....jale... (Duminică, 23 octombrie 2016, 18:10)

TRABI [utilizator]

Superbe echipe , un meci cu vedete si electrizant ..... La noi , poate il cautati pe oier , sa vanda tot ce apare putin talentat , ca n-a vandut destul . Suntem niste mamaligi --admiram cu tot cu media toate leprele care distrug cluburile .
    Poate-si mai aduce aminte cineva , ce jucatori si ce meciuri aveau loc prin anii 73-87 pe Steaua si Dinamo .