Cupa UEFA, Lech Poznan - AS Nancy 2-2

VIDEO Portar de judet, scapa mingea in poarta dupa un sut de la 40 de metri!

de Adrian Ilincescu     HotNews.ro
Vineri, 7 noiembrie 2008, 11:42 Sport | Fotbal

Ce gol a primit Gennaro Bracigliano
Foto: YouTube
Gennaro Bracigliano a realizat faza zilei, portarul celor de la Nancy le toarna plumb in ghete coechipierilor dupa ce primeste un gol absolut stupid de la 40 de metri. Pana la urma, francezii pleaca cu un punct de pe terenul celor de la Lech Poznan.

Cel care a validat reusita lui Stilic a fost Cristian Balaj, care a condus de la centru respectiva partida (a fost ajutat la cele doua linii de Zoltan Szekely si Octavian Sovre).

Partida s-a incheiat cu scorul de 2-2. Au marcat Peszko 5' si Stilic 21', respectiv Ntsayi 8' si Zerka 81'.


Vezi aici ce gol a primit Bracigliano :

























4946 vizualizari

  • +1 (1 vot)    
    De judet? (Vineri, 7 noiembrie 2008, 11:58)

    suporter de judet [anonim]

    Cum adica de judet?
    • 0 (0 voturi)    
      Raspuns (Vineri, 7 noiembrie 2008, 12:31)

      Cristi [anonim] i-a raspuns lui suporter de judet

      Adica de divizia judeteana, ceea ce inseamna slab rau
  • +1 (1 vot)    
    Film cu prosti.... (Vineri, 7 noiembrie 2008, 11:59)

    Weather [anonim]

    Culmea e ca mai avea si ceva de comentat
  • 0 (0 voturi)    
    Se pare... (Vineri, 7 noiembrie 2008, 12:29)

    Marcel [anonim]

    ca n-a fost gol....
  • 0 (0 voturi)    
    Mise pare mie? (Vineri, 7 noiembrie 2008, 12:43)

    calin [anonim]

    ...sau arbitru e chiar Cristi Balas al nostru?
    • 0 (0 voturi)    
      Referee (Vineri, 7 noiembrie 2008, 13:05)

      ANONIM [anonim] i-a raspuns lui calin

      De pe site-ul uefa:

      Referee
      Pavel Cristian Balaj (ROU)
      Assistant referee
      Zoltan Szekely (ROU) Octavian Sovre (ROU)
      Fourth official
      Augustus Viorel Constantin (ROU)
  • -1 (1 vot)    
    ARBITRUL! (Vineri, 7 noiembrie 2008, 12:44)

    crys [anonim]

    arbitrul e roman! mi se pare ca e chiar Corpodean!
  • 0 (0 voturi)    
    De ce plumb? (Vineri, 7 noiembrie 2008, 12:58)

    Bacovia [anonim]

    Ăsta a fost golul de 2-1. Meciul s-a terminat 2-2. Deci care plumb în ghete??
  • 0 (0 voturi)    
    "scapa mingea in poarta" ?? (Vineri, 7 noiembrie 2008, 13:34)

    tudor [anonim]

    Pare ca autorul s-a uitat la alt meci... amaratul asta de portar a intrat cu mingea in poarta si a aruncat-o apoi disperat, dar era prea tarziu.
  • 0 (0 voturi)    
    hmmm (Vineri, 7 noiembrie 2008, 14:46)

    liviu [anonim]

    chiar numi dau seama daca chiar a fost gol sa nu
  • 0 (0 voturi)    
    Pa i ce. . . . (Vineri, 7 noiembrie 2008, 18:13)

    Vali cel batran [anonim]

    . . . .Zapata e mai breaz? Chiar nu vede nimeni ca baiatul asta nu are priza la minge si se posteaza neinspirat? Unele interventii reusite nu justifica gafele pe care le face aproape in serioe. Este vinovat 60% de esecurile stelei din ultima perioada. Priviti numai la ultimul meci si vedeti cum a primit golurile. Pe unul l-a respins in propria-i poarta iar la cel de al doile se gasea la peste 8 metri in fata portii.
  • 0 (0 voturi)    
    n-a fost gol (Vineri, 7 noiembrie 2008, 19:04)

    ioan timisoara [anonim]

    Chiar daca portarul nu face o figura fericita, din reluari se vede ca nu a fost gol.
    Ca sa fie gol mingea trebuie sa fie cu tot diametrul in poarta. nu conteaza pozitia portarului.
  • 0 (0 voturi)    
    saracu (Vineri, 7 noiembrie 2008, 21:44)

    mikidutz [anonim]

    daca ne uitam mai atent nu prea mai avea ce face am vazut faze mult mai penibile