Mutu: Copilaria lui Becali se leaga de muste

de Vlad Epurescu     HotNews.ro
Vineri, 29 august 2008, 18:31 Sport | Fotbal

Mutu se bucura dupa ce a marcat in preliminariile Ligii Campionilor
Foto: Rompres
Adrian Mutu i-a raspuns pe masura lui Gigi Becali care imediat dupa tragerea la sorti l-a acuzat pe jucator ca ii datoreaza 75.000 de euro si l-a amenintat ca va trimite recuperatori peste parintii sai pentru a intra in posesia banilor!

"Gigi Becali e obisnuit sa biziie. Copilaria si adolescenta lui sint legate exclusiv de muste. Iar vulturii nu se hranesc cu musculite. Eu am de primit bani, nu de dat! Legat de Steaua, e o echipa pe care eu o respect. E un adversar de Liga si vom vedea la momentul meciului cine e mai bun", a spus Mutu pentru gsp.ro.
























4452 vizualizari

  • +3 (3 voturi)    
    scurt si la obiect! (Vineri, 29 august 2008, 18:52)

    taranistu” [anonim]

    Sunt stelist de pe vremea cand Becali (George), asa zis ”Gigi”, ii ducea zer lui Hagi in fata stadionului Ghencea, facandu-l pe fotbalist de toata ..... Mutu, (dinamovist) a facut o declaratie demna de un profesionist. Dar pentru Jiji nu are sens, el nu reuseste sa inteleaga, e la un nivel mult prea jos. Speram ca il vor cumpara turcii de la Galatasaray anul asta, la pachet cu Borcea! Nu trebuie sa plateasca turcii numic, le platim noi, numai sa-i ia!
  • 0 (0 voturi)    
    de acord (Vineri, 29 august 2008, 20:56)

    marocanu' [anonim]

    bravo, taranistu'! sunt de acord cu tine in tot ceea ce ai spus!
  • +1 (1 vot)    
    in ce tara se mai intampla asa ceva? (Vineri, 29 august 2008, 21:13)

    eu [anonim]

    In ce tara un cetatean face declaratii publice ca trimite recuperatori la familia altui cetatean si organele in drept nu iau masuri?
    Daca are dovezi/dreptate sa-l dea in judecata, daca nu, inseamna ca e prost si alta data nu o sa mai imprumute(sau cum or fi ajuns banii la Mutu) sume din astea.
    Ce zile am ajuns sa traim:(. Mai grav este ca o sa aiba si imunitate ca parlamentar!!
  • +1 (1 vot)    
    Nu mai ajunge el parlamentar ... (Vineri, 29 august 2008, 21:59)

    Marse [anonim]

    Anul trecut s-a luat de Hagi si s-a prabusit politic, anul asta de Mutu ... deja se duce spre 2%. Trebuie sa le multumim acestor doi mari fotbalisti pentru grandioasa opera de deratizare politica, dar de ce sa se limiteze doar la Becali ?... :))))
  • 0 (0 voturi)    
    excelent (Vineri, 29 august 2008, 23:31)

    emin [anonim]

    Mulut numai de bine sa auzim de tine, excelent, i-ai spus-o la tzaranu' parvenit
  • 0 (0 voturi)    
    Jiji Cretinu` (Sâmbătă, 30 august 2008, 12:46)

    dan [anonim]

    Sunt STELIST de cand ma stiu, dar as da orice sa nu-l mai vad pe cretinul asta de Becali in preajma echipei. Toata stima pentru Mutu si pentru ceea ce face.
  • 0 (0 voturi)    
    Felicitari adi (Sâmbătă, 30 august 2008, 16:28)

    Andrei [anonim]

    bravo lui, s-a maturizat si ca jucator si ca persoana, cat despre gigi becalli......e un mascarici...ar trebui sa-i ceara autograf lui Mutu :)