​VIDEO Levante - Barcelona 0-4/ La 11 puncte in fata Realului

Luni, 26 noiembrie 2012, 10:41 Sport | Fotbal

Lionel Messi - "Magicianul" Barcelonei
FC Barcelona a avut o a doua repriza de vis contra lui Levante, catalanii impunandu-se cu 4-0, dupa ce la pauza scorul era egal. In urma acestui rezultat, Barcelona s-a distantat la 11 puncte de Real Madrid.

Au marcat: Messi (47', 51'), Iniesta (57') si Fabregas (63').

5 Betis 22 etc.

Click aici pentru rezumatul partidei Levante - Barcelona.

2393 vizualizari

Super!!! (Luni, 26 noiembrie 2012, 11:42)

Impotriva prostiei din tara [utilizator]

Felicitari!
    Messi (Luni, 26 noiembrie 2012, 12:04)

adi_b_razzor [utilizator]

De cate goluri mai are nevoie pe anul acesta Messi ca sa bata recordul?cre ca putine, dupa cum inscrie
      cred ca de 4 (Luni, 26 noiembrie 2012, 12:24)

if0014 [utilizator] i-a raspuns lui adi_b_razzor

Parca a ajuns la 82, deci ar fi 3 ca egaleze recordul, si 4 ca sa-l depaseasca. Momentat la 2 goluri pe meci e in grafic.
    Inca 6 meciuri. (Luni, 26 noiembrie 2012, 17:10)

PaulFCB [utilizator]

Mai sunt destule meciuri pana la finalul anului.
    4 in campionat: cu Bilbao acasa, deplasare la Betis, acasa cu Atletico Madrid si deplasare la Valldolid. Inca doua meciuri acasa: in Liga Campionilor cu Benfica si in Cupa cu Alaves e posibil sa nu joace, Barca e deja castigatoare in grupa iar in Cupa au castigat in deplasare cu 3-0.
    Eu unul cred ca o sa-l depaseasca in urmatoarele 2-3 meciuri si va ajunge chiar si la 90+ daca va juca in Liga si cu Alaves.