VIDEO Faza zilei/ Nici copiii de mingi nu mai sunt ce-au fost

Sâmbătă, 25 septembrie 2010, 11:05 Sport | Fotbal

Faza zilei vine din Belgia
Lumea este intr-o continua schimbare, iar pana nici copiii de mingi nu mai sunt ce-au fost odata. Un pusti a oferit faza zilei in timpul meciului dintre Lierse si Anderlecht (1-1), din campionatul Belgiei.

Silvoi Proto a fost nevoit sa se duca singur dupa un balon, copilul de mingi de pe partea respectiva refuzand acest lucru. In momentul in care a fost certat de catre portarul celor de la Anderlecht, pustiul a raspuns prin gesturi de intimidare.

Vezi aici cum arata copiii de mingi ai viitorului:

Citește pe Știrile ProTV

VIDEO „Mașina viitorului”, lansată de producătorul rus Kalașnikov. Va atinge 100 de km în șase secunde

Producătorul rus de armanent Kalaşnikov se lansează pe piaţa auto şi vrea să rivalizeze cu Tesla.

9635 vizualizari

• +13 (13 voturi)
    Penibil (Sâmbătă, 25 septembrie 2010, 11:49)

Radu [anonim]

In curand o sa se aminteasca de fair play ca despre legendele olimpului...
  • +6 (8 voturi)
    spuf! (Sâmbătă, 25 septembrie 2010, 17:36)

(-_-) [anonim]

Copil care nu a fost plesnit. Nicioadata nu e prea tarziu.
  • -6 (6 voturi)
    Un fleac (Sâmbătă, 25 septembrie 2010, 21:05)

Fotbaliator [anonim]

Poate n-ati vazut un Bistritza - Steaua acum cativa ani ,1-0 pentru gazde in min. 80 ,dupa un penalty clar si din satelit neacordat Stelei atunci cand era sa ramana Banel fara chiloti cu arbitrul la cinci metri, s-au mai jucat cate zece secunde consecutiv pana gazdele dadeau mingea afara care nu se mai gasea un minut. S-a prelungit 2 minute de arbitrul Corpodean, ala de sta prin puscarie acum !Si ce, Padurenu e bine merci ! Iti amintesti MM ce spume faceai ?