Manchester City si Manchester United au remizat, scor 0-0, in Premier League. Fellaini a fost eliminat in minutul 84

de N.A.     HotNews.ro
Vineri, 28 aprilie 2017, 0:19 Sport | Fotbal

Formatia Manchester City a remizat, joi seara, pe teren propriu, scor 0-0, cu echipa Manchester United, intr-un meci restanta din etapa a XXVI-a a campionatului Angliei, potrivit news.ro.

In minutul 84, de la United a fost eliminat Marouane Fellaini, dupa ce l-a lovit cu capul in frunte pe Aguero.

In minutul 90+1, Gabriel Jesus (M. City) a trimis mingea in poarta echipei Manchester United, dar golul a fost anulat pentru ofsaid.

Meciul ar fi trebuit sa se dispute la 26 februarie, dar a fost amanat deoarece la aceeasi data Manchester United a jucat finala Cupei Ligii Angliei, scor 3-2 cu Southampton.

Citește pe Știrile ProTV

VIDEO „Mașina viitorului”, lansată de producătorul rus Kalașnikov. Va atinge 100 de km în șase secunde

Producătorul rus de armanent Kalaşnikov se lansează pe piaţa auto şi vrea să rivalizeze cu Tesla.