CFR Cluj - 18,4 milioane de euro din Champions League
CFR Cluj: 3.9 mil. euro (bonus calificare grupe) + 3.3 mil. euro (bonus meciuri) + 1.2 mil. euro (bonus performata) + 10 mil. euro (market pool).
Precedentul record ii apartinea Unirii Urziceni care, in editia anterioara, castigase 18,1 milioane de euro.
Cea mai mare suma, in 2010-2011, a obtinut-o Manchester United (53,2 milioane de euro), urmata de castigatoarea competitiei FC Barcelona (51 milioane de euro). In total, UEFA a oferit participantelor suma de 754 de milioane de euro.

România și-a dublat în ultimii 5 ani deficitul comercial cu produse alimentare. În 9 luni am importat aproape 8 milioane de tone de produse agroalimentare
Topul județelor după numărul de teste COVID care se fac în fiecare zi: București pe primul loc, Vrancea pe ultimul / Datele oficiale publicate de Ministerul Sănătății
VIDEO Va deveni Podul peste Dunăre de la Brăila un „muzeu”? „Tocmai a fost emisă autorizația de construire pentru primii kilometri din drumurile de legătură”
ANALIZĂ 44 de ani de la cutremurul din 4 martie 1977: Câte clădiri a consolidat Primăria Capitalei, câte au risc seismic și ce planuri are noua administrație
Katalin Karikó, biochimista care a dezvoltat tehnologia mRNA, despre durata de eficacitate a vaccinului BioNTech - Pfizer, pentru HotNews.ro: „Dacă cei vaccinați nu se infectează, nu vom avea nevoie de o altă doză”
Profesorul Radu Gologan, după prima etapă a Olimpiadei de Matematică, organizată online: „Am descoperit uluiți extrem de multe fraude. Părinți care contestă corupția din România își impun copiii prin corupție”
probabil ai vazut meciul in reluare:))
A prins foarte tare CFR-ul la publicul european!
Sa ai si un stadion mai decent se pare ca , conteaza!
Daca a platit si impozitul pe profit si cel pe dividente atunci bravo lui.... poate sa ii scoata sa mearga in Bahamas cu amanta!