Preliminarii CE: Serbia, doar remiza in Estonia/ Ungaria a marcat de trei ori in Olanda

Miercuri, 30 martie 2011, 0:17 Sport | Fotbal

Ungaria, trei goluri pe Amsterdam ArenA
Serbia a plecat cu un punct de pe terenul Estoniei (scor 1-1), rezultat in urma caruia Stankovic si compania ramanand la cinci puncte distanta de liderul Italia. Ungaria a inscris de trei ori pe terenul Olandei, dar nu a bifat nici macar o remiza (batavii s-au impus cu 5-3), in timp ce Suedia a dispus la limita (2-1) de nationala Moldovei (pregatita de Gabi Balint).

3686 vizualizari

Clasament Grupa E (Miercuri, 30 martie 2011, 9:31)

Matematicianul [anonim]

Dupa ce a incasat 5 (cinci) goluri NUMAI in meciul de la Amsterdam, contra Olandei, Ungaria are pe linia de clasament un uluitor golaveraj : 13 - 2 !!! Oare pentru ei golurile PRIMITE se trec ca goluri MARCATE ?
    pt anonim (Miercuri, 30 martie 2011, 14:16)

jan [anonim]

se pare ca nu vezi bine

1 Olanda 18
    4 Moldova 6
    Clasament Grupa E (Joi, 31 martie 2011, 13:32)

Stimate Domnule Jan,
    Vreau sa te informez ca eu vad foarte bine! Intre noi diferenta este ca eu vad bine inca de dimineata- ca dovada am postat la ora 9 si 31 minute, fata de clasamentul prezentat la acea ora! Ulterior stirea s-a modificat si la ora 14 si 16 minute cand te-ai trezit si ai vazut lumea cu alti ochi - larg deschisi,clasamentul arata altfel! Ca urmare , pe viitor iti recomand un ton mai politicos-cunosti notiunea ? - pentru a evita sa te faci astfel de c.... si nu numai ....