VIDEO A gresit galeria/ Luat la palme dupa ce a inscris

de Lucretia Andriev     HotNews.ro
Luni, 19 aprilie 2010, 11:59 Sport | Fotbal


A gresit galeria
Foto: Captura Youtube.com
Incantat la culme de golul marcat, Tomislav Bosec, jucatorul echipei croate Inter Zapresic, s-a indreptat catre fanii aflati in spatele portii pentru a-si sarbatori reusita. Ghinion, insa! In peluza se aflau fanii echipei gazda, NK Zadar! Bosec a trecut imediat de la extaz la uimire, dupa ce un suporter l-a luat la palme!

Golul marcat de Tomislav Bosec, in minutul 74, a fost singurul al partidei de sambata, Inter plecand cu toate cele trei puncte de pe terenul de la NK Zadar.








Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.

















8152 vizualizari

  • -1 (9 voturi)    
    raducanu (Luni, 19 aprilie 2010, 13:01)

    serbu magares [anonim]

    sigur nu era claudiu raducanu ala?????????
  • +2 (6 voturi)    
    ha ha (Luni, 19 aprilie 2010, 13:11)

    Clujeanu' [anonim]

    Asta-i tare, mi-a placut si acum rad ..
    • -4 (4 voturi)    
      esti sigur? (Luni, 19 aprilie 2010, 16:05)

      citizen kane [anonim] i-a raspuns lui Clujeanu'

      eu o sa rad cand o sa ti-o iei tu, pentru ca daca zici ca iti place, e pacat sa se risipeasca palme in capul altora carora poate nu le place atat de mult
  • +3 (7 voturi)    
    :)))) (Luni, 19 aprilie 2010, 13:39)

    Wurhox [utilizator]

    foarte comica situatia....:)))
  • -3 (5 voturi)    
    un idiot (Luni, 19 aprilie 2010, 15:26)

    Dan [anonim]

    Bine i-a facut !! Nu are ce cauta in tribune si nici sa se dezbrace de tricou daca da gpl !! Imbratisari putea primi si de la colegi .Putea fi o tragedie ...daca era fan advers in tribuna .
    • +4 (6 voturi)    
      pai tocmai, ca era fan advers! (Luni, 19 aprilie 2010, 14:30)

      costica [anonim] i-a raspuns lui Dan

      Dane, citesti pe sarite! Fan-ul advers l-a palmit :)
    • 0 (0 voturi)    
      RE: un idiot (Luni, 19 aprilie 2010, 16:02)

      kukubau [utilizator] i-a raspuns lui Dan

      ... ce zici c-a dat ???....
      "gpl" ???.... = Gaz Petrolifer Lichefiat ???....
      :)) :)) :))
      A fost o ... glumitza !....
      ... se vede pa tastatur' ca "p" e langa "o" !....
      :D
  • -3 (7 voturi)    
    deci unde este hazul? (Luni, 19 aprilie 2010, 18:16)

    brian de palma [anonim]

    in ce consta valoarea acestei stiri? in faptul ca jucatorul a confundat locul in care era galeria lui (banal si explicabil) sau ca s-a gasit un prost care sa ii dea o palma peste cap? (banal si golanesc, gasesti cu milioanele din astia in Ro)
    va mai mirati de ce se zice ca presa propaga toate gunoaiele
    • +3 (3 voturi)    
      consta (Luni, 19 aprilie 2010, 21:01)

      cocosila [utilizator] i-a raspuns lui brian de palma

      in faptul ca atat fotbalisti cat si microbistii sunteti retarzi