Fotbal Fun

VIDEO Ronaldinho magnific? Priviti aici executii!

de Adrian Ilincescu     HotNews.ro
Miercuri, 11 martie 2009, 13:49 Sport | Fotbal


Executii deosbite, Ronaldinho pus in dificultate
Foto: Captura Youtube.com
Unul dintre antrenorii care se ocupa de pregatirea fizica a jucatorilor Valenciei a vrut sa demonstreze ca reclama in care Ronaldinho nimerea de mai multe ori consecutiv bara transversala cu mingea este una veridica, oficialul Liliecilor impresionand la un antrenament al formatiei de Primera Division.

Sub privirile atente ale mijlocasului Joaquin, antrenorul se autodepaseste si il face chiar si pe Ronaldinho gelos.  


Vezi aici executiile care il pot pune pe ganduri pe Ronaldinho:







Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.

















5243 vizualizari

  • 0 (0 voturi)    
    blat (Miercuri, 11 martie 2009, 14:35)

    ovidiu [anonim]

    mi se pare mie sau balonul are traiectorii cel putin dubioase... :))
  • 0 (0 voturi)    
    FACATURA (Miercuri, 11 martie 2009, 14:41)

    INT ICE [anonim]

    Nu vedeti cum sare mingea din bara in reluare

  • -1 (1 vot)    
    Aiurea (Miercuri, 11 martie 2009, 15:18)

    Tibi [anonim]

    La cat de frumos incadreaza cameramanul nikefootball.com la inceputul filmarii si cum se vede in fundal pe parcursul filmarii, pare reclama la nike :)

    Oricum ii bine ca ati pus-o, ca le faceti reclama pe gratis :)

    PS: Grasanul ala nici sa fie sub bara n-ar nimeri pe bune nici poarta....
  • 0 (0 voturi)    
    ce trucaj ieftin (Miercuri, 11 martie 2009, 15:48)

    ion_ion_ion [utilizator]

    efecte "speciale" de tot cacatul
  • 0 (0 voturi)    
    hmm (Miercuri, 11 martie 2009, 15:53)

    coyotu' [anonim]

    Vrajeala...
  • 0 (0 voturi)    
    Fake (Miercuri, 11 martie 2009, 16:44)

    T1beriu [anonim]

    Se vede de la kilometri ca e fake. Mingea aia sare si zboara nerealist.
  • 0 (0 voturi)    
    Adriane tata (Miercuri, 11 martie 2009, 17:39)

    buha [utilizator]

    matale ai auzit de viral marketing?
  • 0 (0 voturi)    
    da bine... (Joi, 12 martie 2009, 17:11)

    liviu_ [utilizator]

    sa inteles ca mingia aia asa ar trebui sa ricoseze nu? curios da in meciurile de la TV de fotbal ricoseaza cu totul altfel...
    si ca reclama din spate cu nike nu are absolut nimic de a face cu cele 3 mingii care au lovit bara nu?

    hai sa fim seriosi... daca esti asa bun incat sa dai in bara cand vrea muschii tai, il umilesti pe pelle, maradona si cruyff la un loc...