VIDEO Imagini impresionante din Giulești: "Suntem peste tot acasă" a răsunat pe noua arenă a Rapidului

de A.I.     HotNews.ro
Miercuri, 26 mai 2021, 15:56 Sport | Fotbal


Stadionul Rapid, vazut de sus
Foto: Captura Facebook
Stadionul din Giulești se apropie cu pași mari de finalizare: a fost terminată montarea gazonului, iar mai apoi au fost făcute și probe ale instalației de sonorizare.

Totul pare să fie precum într-un vis pentru fanii Rapidului: la finalul sezonului care marchează revenirea echipei în Liga 1 va fi terminată și noua arenă din Giulești.

Conform CNI, montarea gazonului a fost deja finalizată, iar pe stadion au avut loc și primele probe ale instalației de sonorizare.

"Suntem peste tot acasă" a putut răsuna și pe noua arenă cu care Giuleștiul se va putea mândri începând din sezonul viitor al Ligii 1 la fotbal.

Sursa video: CNI / Facebook







Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.

















11974 vizualizari

  • +4 (14 voturi)    
    bine ca pentru asta sunt bani (Miercuri, 26 mai 2021, 16:10)

    outside_the_wall [utilizator]

    nu ea asa, Compania Nationala de Invetitii?
    • +3 (11 voturi)    
      esti rasist? (Miercuri, 26 mai 2021, 16:33)

      Ismail Paine de circ [utilizator] i-a raspuns lui outside_the_wall

      .. pentru minoritati se gasesc.
    • -5 (5 voturi)    
      Ho bai (Miercuri, 26 mai 2021, 21:06)

      Costi888 [utilizator] i-a raspuns lui outside_the_wall

      Ca s au facut stadione pt Euro.. nu doar Giulesti. Bine ca intotdeauna comentati cand se face cate ceva.. “ca pt asta sunt bani”. Macar s a facut naiba ceva. In rest se fura bani ca in codru.
      • +3 (3 voturi)    
        Serios? (Joi, 27 mai 2021, 8:37)

        Anges [utilizator] i-a raspuns lui Costi888

        Pai daca sint pentru Euro de ce scrie Rapid pe el!? Ia uita-te la imagini...
        De ce nu scrie FCSB sau Academica? Il poate inchiria oricine? Pai daca da, cum e al lui Rapid? Ca asa scrie pe el...
  • +1 (9 voturi)    
    bucurati-va.. (Miercuri, 26 mai 2021, 16:33)

    Ismail Paine de circ [utilizator]

    .. ca la anu tot in B o sa fiti.
  • +5 (7 voturi)    
    Unde sunt (Miercuri, 26 mai 2021, 18:51)

    Altiro [utilizator]

    liber-cugetatorii si lozincile lor progresiste, "vrem scoli si spitale..."?
  • +8 (8 voturi)    
    Cum adica a Rapidului!?!? (Miercuri, 26 mai 2021, 19:15)

    Anges [utilizator]

    A dat Rapidul bani sa se construiasca?
  • +7 (9 voturi)    
    Intrebare pebtru CNI (Miercuri, 26 mai 2021, 20:06)

    DomnuTrandafir [utilizator]

    E mai bun un stadion decat modernizarea urgenta a drumului Câmpina - Săcele?
    Acolo sunt 28 km de drum
    Uitat in adormire.
    Unde e plusvaloarea ?
    In stadionul care se degradează după prima partida?
    Sau in soseau care degrevează traficul de pe Calea Prahovei?
    Catu& Bârna nici nu stiu cu ce se mănâncă!
    Precum Sova!
    Autostrada după 2030!
    Drumul asta putea fi gata in 2022.
  • -4 (4 voturi)    
    da vai (Miercuri, 26 mai 2021, 22:36)

    Motanul_incaltat [utilizator]

    Slugile psd primesc si stadion nou
    • +4 (4 voturi)    
      N-as zice (Joi, 27 mai 2021, 8:48)

      Iomen [utilizator] i-a raspuns lui Motanul_incaltat

      Pe vremea PSD-ilor si a guv Orban se spunea ca stadioanele sint pentru Euro si disponibile pentru toata lumea. Acum pe vremea coalitiei se fac dedicatiile...
      Daca ne gandim cum spune Altiro ca liber cugetatorii care tipau la 10 mil lei alocate de Firea la Catedrala tac chitic la 60 mil de eur date cu dedicatie se mai leaga lucrurile.