​VIDEO Liverpool, campioana en-titre, debut cu o înfrângere în noua ediție de Champions League (0-2 cu Napoli)

Miercuri, 18 septembrie 2019, 8:10 Sport | Fotbal

Llorente, gol impotriva lui Liverpool
​Liverpool a pierdut primul meci din noua ediție a Champions League, cormoranii fiind învinși, scor 2-0, de Napoli, în deplasare. Diferența s-a făcut în finalul disputei: Mertens a deschis scorul în minutul 82, din penalti, în timp ce Llorente a stabilit scorul final în minutul 92.

Grupa E, s-au disputat marți:

Salzburg vs Genk 6-2
Au marcat: Haland 2, 34, 45, Hwang Hee-Chan 36, Szoboszlai 45+2, Ulmer 66 / Lucumi 40, Samata 52

Napoli vs Liverpool 2-0
Au marcat: Mertens 82 pen., Llorente 90+2

Aici poți urmări rezumatul partidei Napoli vs Liverpool.

686 vizualizari

Liverpool nu e de valoarea marilor granzi (Miercuri, 18 septembrie 2019, 9:40)

bancher [utilizator]

din Uefa Champions Legue. Cu noroc si mobilizare au luat Cupa, dar nu le mai merge si anul acesta.