Liga Campionilor Juventus - Barca 3-0/ Erioul Dybala/ La ce sa speram in retur?

de I.B.     HotNews.ro
Marţi, 11 aprilie 2017, 23:43 Sport | Fotbal

Higuain si Dybala, doua din vedetele lui Juve
Formatia Juventus Torino a invins, marti, pe teren propriu, cu scorul de 3-0, echipa FC Barcelona, in prima mansa a sferturilor de finala ale Ligii Campionilor, potrivit News.ro.

Golurile au fost marcate de Paulo Dybala in minutele 7 si 22 si Giorgio Chiellini in minutul 55.

Tot marti ar fi trebuit sa se joace si meciul Borussia Dortmund - AS Monaco, dar a fost amanat dupa exploziile din apropierea autocarului echipei germane. Partida se va juca miercuri, de la ora 19.45.

Meciurile Atletico Madrid - Leicester City si Bayern Munchen - Real Madrid vor avea loc tot miercuri, de la ora 21.45.

Partidele retur sunt programate saptamana viitoare.

3118 vizualizari

• -1 (3 voturi)
    cum la ce speram? (Miercuri, 12 aprilie 2017, 1:35)

zaboo [utilizator]

la cate un penalty la fiecare 20 de minute ca sa se umple Barculona de glorie maro