PSG a castigat partida amicala jucata cu Inter la Marrakech, scor 1-0, unicul gol al disputei fiind marcat de Cabaye (57'). La italieni, George Puscas a fost folosit toata a doua repriza.

In 2014, atacantul roman a fost de patru ori rezerva la Inter in meciurile oficiale.

Echipe:

Inter (repriza I): Handanovic - D'Ambrosio, Ranocchia, Andreolli, Juan Jesus - M'Vila, Kuzmanovic - Bonazzoli, Kovacic, Hernanes - Icardi

Inter (repriza II): Carrizo - Jonathan, Vidic, Donkor, Dodo - Krhin, Mbaye - Camara, Palazzi, Obi - Puscas. Antrenor: Roberto Mancini

PSG (4-2-3-1): Douchez - Van der Wiel (Maxwell 73), Aurier (Marquinhos 46), Camara (Lucas 61), Digne - Chantome (Kimpente 89), Verratti (Martin 85)- Matuidi, Cabaye (Kimmakon 61), Rabiot - Ibrahimovic. Antrenor: Laurent Blanc