​VIDEO Reading - Arsenal 5-7/ Tunarii au revenit senzational de la 0-4

Miercuri, 31 octombrie 2012, 10:27 Sport | Fotbal

Meci fabulos intre Reading si Arsenal
Reading si Arsenal au oferit o partida de poveste (in Cupa Ligii Angliei), cele doua formatii marcand de 12 ori in 120 de minute de joc. In minutul 37, Reading conducea cu 4-0, dar "tunarii" au revenit senzational, au impins meciul in prelungiri si s-au impus cu 7-5.

Reading-Arsenal 5-7 (4-0)

(Roberts 12, Koscielny 19 - autogol, Leigertwood 20, Hunt 37, Pogrebnyak 116 - Walcott 45+1, 90+5, 120, Giroud 64, Koscielny 89, Chamakh 103, 120+2)

Vezi aici rezumatul partidei Arsenal - Reading.

4941 vizualizari

• -4 (4 voturi)
    Blat ordinar!!! (Miercuri, 31 octombrie 2012, 11:43)

Istvan13 [utilizator]

Blat ordinar, chiar intr-o asemenea maniera...mare rusine, unde a ajuns sport de performanta...dopaj, blat, mafia pariurilor..
  • +3 (3 voturi)
    4-1 la pauza (Miercuri, 31 octombrie 2012, 12:26)

finutza [utilizator]

Walcott a inscris primul gol in min.45+1 din prima repriza, (in prelungirile acesteia). Nu ca ar fi asa de important, doar pentru corectitudine...