VIDEO Mario Balotelli, suspendat 4 meciuri dupa ce a calcat un adversar pe cap
Balotelli l-a calcat pe cap pe Scott Parker, gestul internationalului italian nefiind observat de catre centralul Howard Webb.
Liderul din Premier League poate face recurs la aceasta decizie pana miercuri (n.r. 25 ianuarie 2012). Mario a fost acuzat de "comportament violent".
Decizia Federatiei i-a nemultumit pe oficialii celor de la City. "Nu inteleg de ce s-a luat acesta decizie, atata timp cat arbitrul nu a notat nimic in raportul oficial, iar jucatorii lui Tottenham nu au protestat in niciun fel", a declarat David Platt, secundul celor de la City.
Vezi aici momentul in care Balotelli isi loveste un adversar:

Discursul de adio al lui Donald Trump: Am făcut ceea ce am venit să facem. Am dus cele mai grele bătălii VIDEO
Oamenii invizibili: Bolnavii cronici nu se pot programa la vaccinare din cauză că statul român nu a știut niciodată câți sunt / "Dacă ar exista registre de pacienți, ar dispărea toate serviciile și decontările fictive"
Navalnîi prezintă imagini cu "palatul lui Vladimir Putin": 18.000 de metri pătrați, într-un complex de 7.000 de hectare, dotat cu teren de hochei, tunele spre Marea Neagră și podgorii VIDEO
Ultimele ore la Casa Albă: Trump l-a grațiat pe fostul său consilier Steve Bannon, acuzat de fraudă- UPDATE
Ursula von der Leyen: După patru ani lungi, Europa are un prieten la Casa Albă
Un crematoriu din Germania lucrează 24 de ore din 24, șapte zile din șapte / Mesajul directorului pentru coronasceptici: Veniți să ne ajutați să mutăm sicriele VIDEO
A se retine aforismul: omul este asa cum se comporta atunci cand nu il vede nimeni (sau cand crede ca nu il vede nimeni!).
trebuie sa i se interzica practicarea acestui sport.
De asemenea, Pepe este un alt exemplar care are iesiri de o violenta sora cu dementa; nu ma refer doar la episodul recent, al calcarii pe mana lui Mesi.
n.r. multumim, am modificat
(editat de HotNews.ro)