VIDEO Nadal, sarutat cu forta la sosirea in Spania

de Andra Popa     HotNews.ro
Joi, 5 februarie 2009, 12:54 Sport | Tenis

Rafa Nadal nu mai face fata fanelor.
Foto: AGERPRES
Rafael Nadal a fost intampinat ca un adevarat star pe aeroportul din Palma de Mallorca. Zeci de oameni l-au primit cu aplauze si s-au inghesuit sa ia un autograf de la campionul de la Australian Open. Mai mult, Rafa Nadal a fost luat cu asalt de un grup de admiratoare infocate, iar una dintre ele a reusit sa-i fure un sarut liderului mondial.

Vezi aici cum a fost intampinat Rafa Nadal




Citeste mai multe despre   























1856 vizualizari

  • +1 (1 vot)    
    sarutat? (Joi, 5 februarie 2009, 13:21)

    aadev [anonim]

    Doat l-a pupat pe obraz... nu l-a sarutat. Oricum, urat gestul lui de as se sterge cu atata sila. Fata i-a dat un pupic pe obraz. doar atat.
    • 0 (0 voturi)    
      a zambit apoi (Duminică, 8 februarie 2009, 18:05)

      anonim [anonim] i-a raspuns lui aadev

      Nu s-a sters cu sila, pentru ca a zambit incurcat imediat dupa ce a fost pupat. Deci mai degraba este plauzibila varianta cu rujul... :)
  • +1 (1 vot)    
    un taranoi (Joi, 5 februarie 2009, 14:16)

    stefan [anonim]

    Data viitare poate are perie de sarma si tix la el. Urat, sper sa fie taxat pe larg in media pentru asta
  • +1 (1 vot)    
    chair e taran (Joi, 5 februarie 2009, 14:47)

    ella [anonim]

    acum ce impresii are...saraca fata, cred ca s-a simtit f umilita!
    • -1 (1 vot)    
      Hai nu fiti rai (Joi, 5 februarie 2009, 19:15)

      george [anonim] i-a raspuns lui ella

      Pai ce, avea sa ajunga acasa cu urme de ruj pe fata. Mie Nadal mi se pare mult mai simpatic decat Federer. Este mult mai popular.
      E adevarat ca pe teren pare ca un bivol dar in afara lui este un om normal, sufletist. Ati vazut cate autografe a dat. Federer nu prea face asta. Federer este un gentleman si pe teren si in afara lui dar pastreaza o distanta fata de fanii lui.
      In plus, in ultima perioada a devenit cam mandru si asta la facut sa ajunga pe locul 2 si sa piarda. Problemele lui Feder au inceput de cand a renuntat la antrenor. Asta a fost cea mai mare greseala a lui. Daca a pierdut duminica a fost tocmai pentru ca nu a avut un antrenor care sa-l sfatuiasca din punct de vedere tactic.
      S-a vazut clar ca a pierdut tactic meciul. Nadal l-a jucat numai pe rever si asta l-a scos pe Federer din jocul lui clasic, cu loviturile alea de forehand criminale. Cu 2 ani in urma Federer avea si pe backhand un gen de lovitura criminala, in unghi foarte mare dar in ultimii doi ani nu prea ia mai reusit
      • 0 (0 voturi)    
        federer (Joi, 5 februarie 2009, 20:23)

        albas [utilizator] i-a raspuns lui george

        Si Federer da foarte multe autografe fanilor. Am cunoscut o persoana care a primit un autograf de la el. Este foarte sufletist, sensibil si modest.
        Cu privire la gestul lui Nadal, pentru ca s-a sters, poate ca s-a gandit ca au ramas urme de ruj.
        • 0 (0 voturi)    
          exact la asta ma gandeam si eu (Sâmbătă, 7 februarie 2009, 12:22)

          anonim [anonim] i-a raspuns lui albas

          S-o fi sters omu' crezand ca are urme de ruj... oricum a fost si el surprins... Personal, imi plac amandoi si Roger si Rafa... (desi recunosc parca imi place mai tare Federer) Ii admir pe amandoi pentru sportivitatea de care dau dovada si pentru munca pe care o depun, ca nu-i usor sa te antrenezi ca sa fii cel mai bun. Amandoi merita tot respectul.
  • +1 (1 vot)    
    nu mi se pare badaran (Joi, 5 februarie 2009, 15:34)

    io [anonim]

    Cred ca s-a sters instinctiv, stia ca urmeaza o declaratie de presa, cum ar fi fost sa apara in
    fata camerelor cu eventuale urme de ruj pe obraz?