VIDEO Simona Halep, moment comic la conferinta de presa - Nu a putut sa ridice trofeul de la Indian Wells: "Cate kilograme are?"

de A.I.     HotNews.ro
Luni, 23 martie 2015, 10:32 Sport | Tenis

Simona Halep si trofeul de la Indian Wells
Foto: Facebook
Simona Halep a oferit un moment amuzant la conferinta de presa la care a participat dupa ce a castigat turneul de la Indian Wells. Numarul trei mondial, Halep a incercat sa ridice trofeul, dar nu a putut. "Cate kilograme are? E foarte greu", a precizat Simona razand.  

"Sunt suficient de puternica incat sa ridic acest trofeu", a declarat Simona in timpul conferintei de presa. In momentul in care a incercat sa demonstreze acest lucru, Halep a descoperit cat este de greu trofeul. "Cate kilograme are? E foarte greu", a spus razand Simona.

Simona Halep nu poate ridica trofeul de la Indian Wells:


























20712 vizualizari

  • -36 (36 voturi)    
    ce stire (Luni, 23 martie 2015, 11:06)

    xanti [utilizator]

    Dupa jocul urat de aseara nu merita sa castige
    • +18 (18 voturi)    
      extraordinar (Luni, 23 martie 2015, 11:17)

      a [anonim] i-a raspuns lui xanti

      zi zau! cu limba scoasa. ai concluzionat tu ca nu merita. de ce, ma rog? a castigat cel mai bun, ca doar nu a trisat. ce vrei sa faca daca are emotii? sa nu mai intre pe teren?

      du-te tu si joaca mai bine si dupa aia comenteaza!
      • +13 (15 voturi)    
        lasa-l in pace (Luni, 23 martie 2015, 12:05)

        gigel de luxembourg [utilizator] i-a raspuns lui a

        omul e rus, uraste tot ce vine din Romania, asta stie sa faca, sa scuipe pe tot ce e romanesc
        • +10 (10 voturi)    
          cred ca gresesti (Luni, 23 martie 2015, 17:08)

          adyQ [anonim] i-a raspuns lui gigel de luxembourg

          nu e vorba de ura, se pare ca e vorba de oameni platiti sa faca asta.
          • 0 (0 voturi)    
            sincer (Marţi, 24 martie 2015, 20:58)

            gigel de luxembourg [utilizator] i-a raspuns lui adyQ

            cred ca omul chiar uraste, si-ti pot argumenta si de ce: sa ajungi sa faci astfel de job trebuie sa fii destul de slab pregatit incat sa fii nevoit sa traiesti din asa ceva. cum omul isi face treaba destul de bine, e destul de vehement si creativ in postarile sale inseamna ca nu e chiar slab pregatit ci s-a inregimentat in munca asta de postac nu atat pt bani cat din pura convingere si devotament pt Rusia
    • +20 (20 voturi)    
      CE OM.... (Luni, 23 martie 2015, 11:17)

      unu [anonim] i-a raspuns lui xanti

      mai prietene cred ca e un lucru mare sa joci "urat" si sa castigi o finala de premier mandatory. de acord?
      pe langa asta, a jucat slab nu urat,... urat joaca Sharapova cu toate tertipurile de joasa speta...
      • +10 (10 voturi)    
        slab, dar mai bine... (Luni, 23 martie 2015, 12:36)

        freestyle [utilizator] i-a raspuns lui unu

        ...decat adversara.
        pontiac nu merita nici un comentariu. am vazut ca sunt unii care o desfiinteaza pe Simona de fiecare data. daca pierde e normal, daca castiga a avut noroc. Simona mai are de facut 2 lucruri. Sa castige un grand slam si sa o bata o data pe Sharapova (e singura pe care inca nu a reusit sa o invinga), cu noroc, cu nenoroc, meritat sau nemeritat, nu conteaza.
    • +8 (8 voturi)    
      ... (Luni, 23 martie 2015, 14:23)

      Riegel [utilizator] i-a raspuns lui xanti

      Vezi sa nu cumva sa crape ceva in tine de ciuda, pontiac. Sa pierdem asa un hater! Oameni buni, nu incercati argumente logice cu pontiac, lipsa lui de educatie si logica sunt de notorietate pe forum!
    • +8 (8 voturi)    
      lui pontiac (Luni, 23 martie 2015, 21:31)

      didiutzu [utilizator] i-a raspuns lui xanti

      Mai masina cu nume american, vezi ca esti o Lada prapadita!!
    • +1 (1 vot)    
      urare (Marţi, 24 martie 2015, 19:00)

      baimarean [utilizator] i-a raspuns lui xanti

      dati-ar Dumnezeu numai ce meriti tu. Fair enough, ?

      Si ocazii cat de multe sa mai poti analiza alte jocuri si victorii ca aceasta.
      Poate (totusi) crapi de oftica pana atunci...
  • +4 (4 voturi)    
    dA (Luni, 23 martie 2015, 16:23)

    Babilou [utilizator]

    Macar daca ar fi din cristal si nu din sticla, Made in China....