Serena Williams, prima explicatie pentru comportamentul bizar de la Wimbledon: "Nu am putut sa ma ridic din pat trei zile"

de A.I.     HotNews.ro
Marţi, 29 iulie 2014, 11:25 Sport | Tenis

Serena Williams
Foto: wimbledon.com
Pe doi iulie, Serena Williams era nevoita sa abandoneze de la Wimbledon (proba de dublu), dupa ce a avut un comportament ciudat pe teren (nu a putut juca sau servi, dand senzatia ca se afla sub influenta bauturilor alcoolice). La cateva saptamani distanta, jucatoarea din SUA a vorbit pentru prima data despre acel incident. "Imi era foarte, foarte rau. Nu am putut sa ma ridic din pat timp de trei zile", a precizat liderul clasamentului WTA.

"Imi era foarte, foarte rau. Nu am putut sa ma ridic din pat timp de trei zile. De obicei, cand pierzi intr-un turneu, pleci acasa, dar eu am stat pana s-a terminat competitia. Doctorii nu mi-au dat voie sa plec. Cand mi s-a facut rau pe terenul de la Wimbledon, parca aveam un deja vu. Mi se derulau in minte evenimente de acum cativa ani, cand am mai avut probleme mari de sanatate", a declarat Serena Williams, citata de gsp.

Citeste si

Scene bizare cu Serena Williams care a abandonat la dublu 'din cauza unui virus"/ A facut patru duble greseli, iar arbitrul a oprit partida pentru a-i verifica starea de sanatate

 

Martina Navratilova, despre comportamentul bizar al Serenei Williams: Nu am mai vazut asa ceva niciodata. Este clar ca nu este un virus



Vezi aici momentul ciudat cu Serena Williams in rolul principal:






















5558 vizualizari

  • -16 (22 voturi)    
    Nu va mai luati de biata femeie... (Marţi, 29 iulie 2014, 11:36)

    EU-74-RON [utilizator]

    ...cu o seara inainte a dezbatut cu Base la Consiliul European probleme legate de topirea calotei glaciare...in pahar.
    • +12 (14 voturi)    
      aha (Marţi, 29 iulie 2014, 12:02)

      ampersand [utilizator] i-a raspuns lui EU-74-RON

      Citindu-ti "comentariul", mi-a venit in minte ce-mi spunea mai demult un prieten american: "cand esti o tara mare, ai teluri mari si frustrari mici; cand esti o tara mica, ai teluri mici si frustrari mari."
      • -11 (13 voturi)    
        Corect!... (Marţi, 29 iulie 2014, 12:19)

        EU-74-RON [utilizator] i-a raspuns lui ampersand

        ...teluri mici ...si-un Presedinte mare...multa galagie...scandal...Frustrari mari:de acord cu tine.Ma-ntreb doar cum se-mpaca Base cu ele..
      • -7 (7 voturi)    
        cu o singura corectie... (Marţi, 29 iulie 2014, 13:17)

        liviu_ [utilizator] i-a raspuns lui ampersand

        america are taluri mari dar frustrari si mai mari
  • -9 (9 voturi)    
    claudiu...saftoiu?...in fine... (Marţi, 29 iulie 2014, 11:52)

    EU-74-RON [utilizator]

    ...ma intreb cat de uimit o sa ramai cand o sa afli ca si din banii tai..
  • +4 (8 voturi)    
    Drugs are bad, mmkay! (Marţi, 29 iulie 2014, 12:02)

    dandra [utilizator]

    Ce era sa zica? " eram rupta de beata si totusi am venit pe teren?"
    Normal ca acum gaseste scuze penibile.
    Daca esti bolnava stai naibii in spital si nu mai pierde timpul celor din jurul tau.
    • -4 (6 voturi)    
      Ii dai lectii Serenei? De la Pocreaca? (Miercuri, 30 iulie 2014, 4:49)

      Wanheda [utilizator] i-a raspuns lui dandra

      mai tandalica.
  • +3 (7 voturi)    
    Serena Williams (Marţi, 29 iulie 2014, 13:26)

    Sneaker [anonim]

    Daca va uitati atent la clip,se observa ca sora ei ,in momentul cand se apropie de ea ZAMBESTE.Ceea ce denota clar ca "nenea" Serena nu avea nicio boala ci era "under the influence".Ce om ar rade daca ar sti ca sora sa e bolnava.Asadar scuzele domnului Serena sunt penibile. :D
    • -3 (5 voturi)    
      Era clar, asa de la un zambet? (Miercuri, 30 iulie 2014, 4:50)

      Wanheda [utilizator] i-a raspuns lui Sneaker

      Uauuu, nici Sherlock Holmes nu cred ca era atat de perspicace. Thank You Captain Obvious.