Vezi aici cum o poti ajuta pe Cristina Neagu sa fie aleasa "handbalista anului 2010"

de A.I.     HotNews.ro
Marţi, 14 decembrie 2010, 13:02 Sport | Teamball

Cristina Neagu
Foto: AGERPRES
A ajuns pana in finala Ligii Campionilor cu Oltchim (pierduta in fata lui Viborg), iar la Campionatul European isi doreste o medalie cu nationala Romaniei. Cristina Neagu este una dintre cele mai in forma jucatoare din lume, iar tu o poti ajuta sa fie aleasa handbalista anului 2010.

Citeste aici despre secretul Cristinei Neagu (un reportaj Hotnews.ro din primavara lui 2010).

Adversarele romancei sunt: Ludmila Postnova (Zvezda Zvenigorod), Bojana Popovic (ZRK Buducnost T-Mobile), Grit Jurack (Viborg HK) si Katrine Lunde-Haraldsen (Gyori Audi ETO KC).

Aici o poti vota pe Cristina Neagu jucatoarea anului 2010.


Citeste mai multe despre   






















5413 vizualizari

  • 0 (0 voturi)    
    error! (Marţi, 14 decembrie 2010, 13:31)

    serban [anonim]

    nu e bun link-ul!

    N.R: multumim pentru sesizare. Am verificat si linkul este functional.
    (editat de HotNews.ro)
    • +1 (1 vot)    
      votare? (Marţi, 14 decembrie 2010, 15:03)

      cristian [anonim] i-a raspuns lui serban

      imi apare un formular PDF. il completez, apas ... si nu primesc confirmare, nu stiu daca votul s-a trimis sau nu!
      • 0 (0 voturi)    
        Foloseste (Marţi, 14 decembrie 2010, 15:11)

        merge [anonim] i-a raspuns lui cristian

        IE sau Mozilla.
        Trebuie trimis prin email la IHF deci nu s-a transmis.
  • 0 (0 voturi)    
    nu merge linkul (Marţi, 14 decembrie 2010, 13:58)

    me [anonim]

    nu merge linkul
  • 0 (0 voturi)    
    functioneaza (Marţi, 14 decembrie 2010, 14:10)

    Ella [anonim]

    incercati din Internet Explorer si merge fara probleme
  • 0 (0 voturi)    
    tot nu merge (Marţi, 14 decembrie 2010, 14:13)

    vts [anonim]

    nu stiu ce si cum ati verificat dar pur si simplu nu merge
  • 0 (0 voturi)    
    Cristina Neagu (Marţi, 14 decembrie 2010, 14:36)

    val_25 [anonim]

    Buna ziua,

    voi cred ca faceti misto, nu merge......asa vreti voi sa o ajutam pe Cristina Neagu? Hmmmmm.
    • +1 (1 vot)    
      Usurel (Marţi, 14 decembrie 2010, 15:00)

      vlad [anonim] i-a raspuns lui val_25

      Cu ce e HN vinovat ca IHF are procedura asta ineficienta de vot?

      Daca unii n-au instalat decat messenger si counter strike n-or sa vada nimic la adresa respectiva...
  • +1 (1 vot)    
    it.ihf@ihf.info (Marţi, 14 decembrie 2010, 14:40)

    ionel [anonim]

    Completati formularul si trimiteti-l la adresa: it.ihf@ihf.info
  • 0 (0 voturi)    
    Cristina Neagu o sportiva perfecta (Marţi, 14 decembrie 2010, 14:42)

    Dem [anonim]

    nu stiu daca cristina neagu e cea mai valoroasa handbalista din lume dar cu siguranta e cea mai frumoasa si as zice chiar in primele 5 din toate sporturile
  • +1 (1 vot)    
    Merge link in Internet Explorer (Marţi, 14 decembrie 2010, 14:50)

    vlad [anonim]

    Mie din Chrome ni mi-a mers (se deschide formularul dar nu pot sa-l trimit)
    Din IE a mers din alte browsere n-am incercat.

    Probabil celor carora nu le-a mers le lipseste plug-in Adobe (form-ul e pdf)
  • +1 (1 vot)    
    Merge! (Marţi, 14 decembrie 2010, 14:52)

    Oana [anonim]

    Mie mi-a mers si am folosit Mozilla Firefox. A durat putin pana s-a incarcat pdf-ul respectiv, pe care apoi a trebuit sa-l trimit pe e-mail. Hai Cristina!!
  • 0 (0 voturi)    
    intructiuni (Marţi, 14 decembrie 2010, 15:21)

    Jimbo [utilizator]

    e PDF, se completeaza casutele, si sus in dreapta este "Submit Form", de acolo veti putea salva fisierul pe PC, dupa aceea trebuie trimis de pe casuta de e-mail specificata. Hai Cristina, Hai Romania !!!
    • +1 (1 vot)    
      completare (Marţi, 14 decembrie 2010, 15:30)

      Jimbo [utilizator] i-a raspuns lui Jimbo

      si se trimite la adresa de mail: it.ihf@ihf.info
  • 0 (0 voturi)    
    Vot (Marţi, 14 decembrie 2010, 19:04)

    Bogdan [anonim]

    dupa ce complectezi pdf-ul si trimiti nu ai certitudinea ca ai si votat. stie cineva unde se pot vedea rezultatele votului?
  • 0 (0 voturi)    
    nu merge pdf-ul ala in continuare (Joi, 16 decembrie 2010, 17:54)

    denisa [anonim]

    nu poti sa votezi deloc, iar bannerul de la renault care nu are X ca sa il poti inkide e toata jena. pe bune, cum poti sa pui un overlayer pe toata pagina fara buton de inchidere. primul scop al site-ului de HOT NEWS nu e sa le poti citi??
  • 0 (0 voturi)    
    vot cristina neagu (Marţi, 21 decembrie 2010, 14:54)

    bc [anonim]

    fetele au demonstrat capacitatea lor de mobilizare. sper ca acest ex sa fie inceputul transormarii de constiinta a romanilor, nu numai in sport. cristina neagu invitata la digi sport a dezvaluit cat de realist gandeste. e un lider adevarat. depaseste prin atitudine, aproape tot ce se intampla in sport. merita cu prisosinta titlul de "handbalista anului 2010"