Baraj Sageata Navodari - Vointa Sibiu 0-0/ Returul, miercuri, 6 iulie

de A. S.     HotNews.ro
Sâmbătă, 2 iulie 2011, 21:19 Sport | Fotbal

Remiza in prima mansa a barajului pentru promovarea in Liga 1: Sageata Navodari - Vointa Sibiu 0-0. Gazdele il acuza pe arbitrul Alexandru Tudor de viciere de rezultat, pentru ca nu a acordat penalty (si, implicit, nu a eliminat un sibian)  la o faza petrecuta in minutul 80. Returul este programat miercuri, la Sibiu.

2183 vizualizari

• -1 (3 voturi)
    RUSINE sibiu ! RUSINE alexandru tudor ! (Sâmbătă, 2 iulie 2011, 21:55)

Motanu [anonim]

Sageata Navodari trebuia sa castige cu 1-0, pentru ca in minutul 80, navodarenii au avut un penalty clar neacordat, am vazut meciul pe internet si a fost penalty 100%.

Oricum, desi sunt muntean, eu sunt frustrat datorita faptului ca locul 4 v0inta sibiu, ar putea ajunge pe nedrept in Liga 1. RUSINE sibiu RUSINE !
      !!! (Duminică, 3 iulie 2011, 20:15)

suporter [anonim] i-a raspuns lui Motanu

Dupa cum stiti adevaratele probleme din fotbalul Romanesc pleaca de acolo de sus ....iar echipele care joaca doar pe teren au ca de fiecare data de suferit!....Sibiul sau Navodariul nu au nici o vina ca sa ajuns, sa joace acest baraj!ganditiva bine iar pe urma sa judecati! Da !intradevar a fost penalty...dar asta este fotbalul!si noi am pierdut meciul de pe urma albitrilor in meciul de acasa cu Oradea,refuzandune un penalty clar plus un gol perfect valabil...!Rusine celor din Navadori,pe tot parcursul meciului galeria in loc sa incurazeze echipa, ei ne injurau pe noi sau pe farul....!pacat si dezamagitor de asa zisi suporteri care nu au nici o treaba cu sportul si mai ales cu fotbalul!o zi buna tuturor suporterilor adevarati...!Forza SIBIU!!!
      ! (Luni, 4 iulie 2011, 14:09)

Daniel [anonim] i-a raspuns lui Motanu

Motanu cum poti fi atat de nesimtit?a facut sibiul ceva ca alexandru tudor sa nu dicteze acel penalty?a facut sbiul ceva ca FC Bihor sa nu promoveze?....Nu! Sibiul nu a facut nimic ci FRF.Daca ar trebui cnv injurat si ar trebui sa fie FRF nu sibiul si asta numai in cazul in care se dovedeste ca deciziile au fost luate pe nedrept, asa ca nu va mai dat cu parerea si injurati unul din cele mai frumoase orase din romania.