VIDEO Rarisim: Tu ai fi ratat dintr-o asemenea pozitie?

de A.I.     HotNews.ro
Marţi, 16 noiembrie 2010, 13:09 Sport | Fotbal

Gatagov, ratarea sezonului
Foto: Captura Youtube.com
De-a lungul timpului, fotbalul a oferit ratari imense care au uimit asistenta. Alan Gatagov (de la Lokomotiv Moscova) a vrut cu orice pret sa iasa in evidenta, iar in urma fazei din meciul cu Sibir Novosibirsk a si reusit.

Gatagov, cel care a intrat pe teren in locul lui Igor Smolnikov, a reusit performanta unica de a rata de la doar cativa metri cu intreaga poarta goala. Partida dintre Lokomoviv si Sibir Novosibirsk s-a incheiat la egalitate, scor 1-1 (au marcat Dmitri Sychev 64' - Dmitri Molosh 86').

Vezi aici ratarea imensa a lui Alan Gatagov:



Citeste mai multe despre   























7734 vizualizari

  • +2 (4 voturi)    
    tareee (Marţi, 16 noiembrie 2010, 13:18)

    marian [anonim]

    e o performanta unica sa dai pe langa din pozitia aia..:)) s-a incaltat invers? :))
    • +1 (1 vot)    
      ratareee (Marţi, 16 noiembrie 2010, 14:51)

      aciduzzu32 [anonim] i-a raspuns lui marian

      Meciul respectiv s-a terminat egal, 1-1, si a avut o cota babana ( Casele de pariuri stiu de ce ). Poate de aia o fi si ratat
    • 0 (0 voturi)    
      haha (Miercuri, 24 noiembrie 2010, 11:24)

      andrei [anonim] i-a raspuns lui marian

      mi se pare doar mie sau pe spatele lui scrie RATAROB... uitati cand sta pe burta :))))
  • +1 (1 vot)    
    Astfel de momente fac fotbalul... (Marţi, 16 noiembrie 2010, 13:31)

    Motanu [anonim]

    sa fie un sport frumos !!!
  • +2 (2 voturi)    
    de unde (Marţi, 16 noiembrie 2010, 13:39)

    victor L [anonim]

    chiar, de unde concluzia ca ar fi vrut sa iasa in evidenta?
    Omul s-a precipitat si nici nu avea o pozitie grozava.
    Dar intr-adevar, o asemenea ratare e de tot hazul (si merita sa fie lasat in coorul gol.
  • +3 (3 voturi)    
    am facut altele si-mai-si..., (Marţi, 16 noiembrie 2010, 13:50)

    marius [anonim]

    cam pe orice post am jucat..., bine ca nu eram la televizor.... chestia asta am auzit-o intr-un serial tv: rahaturile in viata se intampla, obisnuieste-te cu ideea si mergi mai departe.
  • 0 (0 voturi)    
    Dorin (Marţi, 16 noiembrie 2010, 15:17)

    Sasasako [anonim]

    Poziție incomodă, trebuia să dea cu mare grijă ca mingea să intre în poartă. Ce e așa de mare rarism?
  • 0 (0 voturi)    
    Dudu Georgescu (Miercuri, 17 noiembrie 2010, 9:14)

    nahir [utilizator]

    i-a fost model jucatorului rus.
    va mai aduceti aminte de meciul Romania - Yugoslavia? la centrarea lui Lucescu, Dudu Georgescu a tras perpendiculr peste bara transversala din 3 metri.
  • 0 (0 voturi)    
    Eu sa ratez asa? (Miercuri, 17 noiembrie 2010, 13:29)

    Eu [anonim]

    mama ce-o dadeam in ate :)))