​VIDEO Memorabil/ Vezi ce face un portar in timp ce adversarii atacau  

de A.I.     HotNews.ro
Miercuri, 27 octombrie 2010, 13:31 Sport | Fotbal

Ce portar in Tunisia!
Foto: Captura Youtube.com
Ultima perioada nu a fost una prea buna pentru portarii africani, acestia intrecandu-se in greseli imense. Ultima isprava vine din Tunisia, acolo unde Nadim Thabet (Etoile Sahel) a uimit intreaga asistenta cu gestul sau de neinteles la un asemenea nivel: a plecat din poarta intr-un moment in care adversarii atacau.

Considerand ca unul dintre adversarii de la Kairouan nu mai poate ajunge la un balon, Thabet a parasit poarta cu scopul clar de introduce in joc o alta minge. Socoteala nu i-a iesit insa acestuia, iar golul a fost evitat numai datorita coechipierilor care au intervenit prompt.


Vezi aici faza realizata de Nadim Thabet:




Citeste mai multe despre   























16250 vizualizari

  • -1 (17 voturi)    
    Obiectie pentru hotnews ! (Miercuri, 27 octombrie 2010, 13:57)

    Motanu [anonim]

    Daca va uitati m-ai bine, portarul a crezut ca mingea iesise in afara terenului si nu m-ai credea ca cineva o m-ai putea mentine in teren, asa ca s-a dus sa ia alta noua !
    • -11 (19 voturi)    
      Anagramatii la putere (Miercuri, 27 octombrie 2010, 14:08)

      individ [anonim] i-a raspuns lui Motanu

      "m-ai bine" ??????

      Inapt anagramat ce esti!
      • +14 (16 voturi)    
        Heh... (Miercuri, 27 octombrie 2010, 14:19)

        Anonim [anonim] i-a raspuns lui individ

        Ai fi vrut sa spui agramat, nu?
      • +12 (14 voturi)    
        Daca taceai ... (Miercuri, 27 octombrie 2010, 14:20)

        zwilling [anonim] i-a raspuns lui individ

        nu se prindea nimeni ca habar nu ai ce-ai aia o anagrama!
    • +7 (7 voturi)    
      :)) (Miercuri, 27 octombrie 2010, 14:55)

      Cocalarul_Electronic [utilizator] i-a raspuns lui Motanu

      Incredibil Motanu asta, la toate stirile din sport de pe HN scrie "m-ai" gresit! :))
      Multumim pentru explicatii, dar pe langa ca ai scris gresit, de 2 ori, ne-am prins si singuri! :))
    • 0 (0 voturi)    
      desconspirare (Duminică, 14 noiembrie 2010, 0:09)

      dino [anonim] i-a raspuns lui Motanu

      Cred ca m-am prins, esti Hagi sub acoperire!
      Dar multumesc pentru explicatii, eram in prag de-a convoca toata familia pentru a gasi intelesul filmului, dar m-ai salvat, draga Hagi.
  • +6 (6 voturi)    
    :) (Miercuri, 27 octombrie 2010, 14:34)

    cvi [utilizator]

    10 plusuri pentru cine numeste un portar roman care a plecat din poarta pe cand juca pe un stadion din Spania, in CL! ;)
    • +8 (8 voturi)    
      ... (Miercuri, 27 octombrie 2010, 14:48)

      stoaia [anonim] i-a raspuns lui cvi

      Cernea?
  • 0 (2 voturi)    
    faina prezentatoarea (Miercuri, 27 octombrie 2010, 20:26)

    stefan2008 [utilizator]

    Si eu care credeam ca in Tunisia prezinta stirile talibanii...
  • 0 (4 voturi)    
    multumim pt lamurire (Joi, 28 octombrie 2010, 0:01)

    raulucian [utilizator]

    n-oi credeam ca vrea sa se joace singur
    • 0 (2 voturi)    
      Of, Of,Of... (Miercuri, 3 noiembrie 2010, 23:38)

      Cadillac [utilizator] i-a raspuns lui raulucian

      Gramatica, 'tu-i ceara masii...

      NOI este pluralul lui EU.
      • 0 (0 voturi)    
        Cred ca era o caterinca la primul comentariu (Duminică, 14 noiembrie 2010, 14:43)

        dudu [anonim] i-a raspuns lui Cadillac

        ...