VIDEO Faza zilei/ Nici copiii de mingi nu mai sunt ce-au fost

Sâmbătă, 25 septembrie 2010, 11:05 Sport | Fotbal

Faza zilei vine din Belgia
Lumea este intr-o continua schimbare, iar pana nici copiii de mingi nu mai sunt ce-au fost odata. Un pusti a oferit faza zilei in timpul meciului dintre Lierse si Anderlecht (1-1), din campionatul Belgiei.

Silvoi Proto a fost nevoit sa se duca singur dupa un balon, copilul de mingi de pe partea respectiva refuzand acest lucru. In momentul in care a fost certat de catre portarul celor de la Anderlecht, pustiul a raspuns prin gesturi de intimidare.

Vezi aici cum arata copiii de mingi ai viitorului:

9615 vizualizari

• +13 (13 voturi)
    Penibil (Sâmbătă, 25 septembrie 2010, 11:49)

Radu [anonim]

In curand o sa se aminteasca de fair play ca despre legendele olimpului...
  • +6 (8 voturi)
    spuf! (Sâmbătă, 25 septembrie 2010, 17:36)

(-_-) [anonim]

Copil care nu a fost plesnit. Nicioadata nu e prea tarziu.
  • -6 (6 voturi)
    Un fleac (Sâmbătă, 25 septembrie 2010, 21:05)

Fotbaliator [anonim]

Poate n-ati vazut un Bistritza - Steaua acum cativa ani ,1-0 pentru gazde in min. 80 ,dupa un penalty clar si din satelit neacordat Stelei atunci cand era sa ramana Banel fara chiloti cu arbitrul la cinci metri, s-au mai jucat cate zece secunde consecutiv pana gazdele dadeau mingea afara care nu se mai gasea un minut. S-a prelungit 2 minute de arbitrul Corpodean, ala de sta prin puscarie acum !Si ce, Padurenu e bine merci ! Iti amintesti MM ce spume faceai ?