Urziceni - Zenit 0-0/ Remiza in 10 oameni, calificarea se joaca in Rusia

de A. S.     HotNews.ro
Marţi, 27 iulie 2010, 20:18 Sport | Fotbal

Roni Levy pleaca de la Urziceni
Unirea Urziceni a reusit sa scoata un egal cu Zenit Sankt Petersburg, in conditiile in care a evoluat mai mult de o repriza in inferioritate numerica. Dominati de o echipa rusa superioara, ialomitenii au avut o misiune complicata din minutul 38, cand a fost eliminat Paduretu (pentru lovirea adversarului, fara minge). Arlauskis si Galamaz au reusit sa blocheze atacurile lui Zenit, astfel ca Unirea obtine un 0-0 ce parea la un moment dat imposibil de tinut.

17582 vizualizari

• 0 (10 voturi)
    penibil (Marţi, 27 iulie 2010, 20:46)

io [anonim]

penibila transmisie a meciului pe tv
  • +3 (9 voturi)
    distractie maxima! (Marţi, 27 iulie 2010, 20:47)

Radu [anonim]

Avem 79,5 televiziuni de sport si 99,4 de televiziuni de cocalari si astia dau meciul pe TV out-ul placii video!!! Curat secol XXI!
  • +10 (10 voturi)
    /:) (Marţi, 27 iulie 2010, 20:51)

sentenced [utilizator]

O carca de televiziuni de "sport" care de fapt sunt de scandal sportiv si nici macar de ochii lumii nu transmit si ei meciul .
  • 0 (8 voturi)
    romania te iubesc (Marţi, 27 iulie 2010, 20:52)

unu' [anonim]

fratilor va place transmisia de la tv nu? romania sec XXI...minunati-va in continuare
  • -5 (11 voturi)
    De ce nu comenteaza... (Marţi, 27 iulie 2010, 20:52)

menandy [utilizator]

Basescu cu nasul??? Rusine bai terminatilor, furati meciul de pe net???Huuuuoooooo
  • -4 (8 voturi)
    buna transmisie (Marţi, 27 iulie 2010, 20:55)

tsunami [anonim]

ce bataie de joc. rusine b1. multumesc pentru respectul acordat
  • -7 (9 voturi)
    Va invinge zenit !!! (Marţi, 27 iulie 2010, 20:57)

SILE [anonim]

2-0 pentru zenit cel putin !!!
  • -3 (7 voturi)
    Panarama de televiziune!!! (Marţi, 27 iulie 2010, 20:57)

Mai bine transmitea OTV sau Taraf T V. Rusineeeeee labe 1 tv...!!!
  • +1 (7 voturi)
    transmisiune (Marţi, 27 iulie 2010, 20:58)

claudiu [anonim]

Astia transmit cu telefonul mobil ???
  • -2 (8 voturi)
    meci (Marţi, 27 iulie 2010, 20:58)

gabriel [anonim]

mai bine nu transmiteati niciun meci .de kakat transmisia.va faceti de ras.daca tot ati negociat atat de strans macar o transmisie mai bnua se putea,sunteti varza
  • +2 (8 voturi)
    Tare meciul... (Marţi, 27 iulie 2010, 21:04)

alex511 [anonim]

Marfa transmisia,se joaca cumva in Romania?:))) parca transmit de pe Marte asa se vede...de vreo 5 min e reclama ,cauta semnal prin Ghencea .S-au gandit astea de la b1 sa dea 20000 sa transmita ca PRO TV s-a razgandit ,vai de capul lor...avem si noi cateva meciuri europene si nici alea nu le transmit calumea...sper ca peste 20 de ani sa ajungem si noi macar ca in Africa
  • +4 (4 voturi)
    ssss (Marţi, 27 iulie 2010, 21:04)

fff [anonim]

frate unde pot sa vad si eu meciul
    ?
    • +2 (6 voturi)
      penibil behehe1 teve! (Marţi, 27 iulie 2010, 21:24)

razz [anonim] i-a raspuns lui fff

In rest, rusine clubului si televiziunii/televiziunilor din Ro.

marboss [anonim] i-a raspuns lui fff

Intrati pe B1 TV ,urmeaza repriza a IIa!
  • +6 (6 voturi)
    A inceput transmisia acum! (Marţi, 27 iulie 2010, 21:23)

Costika [utilizator]

A durat interconectarea caci drepturile s-au semnat cu 10 minute inainte de meci...
    Unirea Urziceni (Marţi, 27 iulie 2010, 21:28)

marboss [anonim]

Sa-i multumim derbedeului de MM care daca nu i-a intrat nimic in buzunar nu a dat meciul pt.Romania.
  • +1 (3 voturi)
    Hmm... (Marţi, 27 iulie 2010, 21:33)

Motanu [anonim]

Nu joaca asa de rau urziceniul !!! Dar totusi un 0-0 pe teren propriu nu ne da asa mari sperante pentru returul din Rusia cu zenit !!!