​Champions League

Urziceni - Zenit 0-0/ Remiza in 10 oameni, calificarea se joaca in Rusia

de A. S.     HotNews.ro
Marţi, 27 iulie 2010, 20:18 Sport | Fotbal

Roni Levy pleaca de la Urziceni
Foto: Hotnews
Unirea Urziceni a reusit sa scoata un egal cu Zenit Sankt Petersburg, in conditiile in care a evoluat mai mult de o repriza in inferioritate numerica. Dominati de o echipa rusa superioara, ialomitenii au avut o misiune complicata din minutul 38, cand a fost eliminat Paduretu (pentru lovirea adversarului, fara minge). Arlauskis si Galamaz au reusit sa blocheze atacurile lui Zenit, astfel ca Unirea obtine un 0-0 ce parea la un moment dat imposibil de tinut.





















17582 vizualizari

  • 0 (10 voturi)    
    penibil (Marţi, 27 iulie 2010, 20:46)

    io [anonim]

    penibila transmisie a meciului pe tv
  • +3 (9 voturi)    
    distractie maxima! (Marţi, 27 iulie 2010, 20:47)

    Radu [anonim]

    Avem 79,5 televiziuni de sport si 99,4 de televiziuni de cocalari si astia dau meciul pe TV out-ul placii video!!! Curat secol XXI!
  • +10 (10 voturi)    
    /:) (Marţi, 27 iulie 2010, 20:51)

    sentenced [utilizator]

    O carca de televiziuni de "sport" care de fapt sunt de scandal sportiv si nici macar de ochii lumii nu transmit si ei meciul .
  • 0 (8 voturi)    
    romania te iubesc (Marţi, 27 iulie 2010, 20:52)

    unu' [anonim]

    fratilor va place transmisia de la tv nu? romania sec XXI...minunati-va in continuare
  • -5 (11 voturi)    
    De ce nu comenteaza... (Marţi, 27 iulie 2010, 20:52)

    menandy [utilizator]

    Basescu cu nasul??? Rusine bai terminatilor, furati meciul de pe net???Huuuuoooooo
  • -4 (8 voturi)    
    buna transmisie (Marţi, 27 iulie 2010, 20:55)

    tsunami [anonim]

    ce bataie de joc. rusine b1. multumesc pentru respectul acordat
  • -7 (9 voturi)    
    Va invinge zenit !!! (Marţi, 27 iulie 2010, 20:57)

    SILE [anonim]

    2-0 pentru zenit cel putin !!!
  • -3 (7 voturi)    
    Panarama de televiziune!!! (Marţi, 27 iulie 2010, 20:57)

    menandy [utilizator]

    Mai bine transmitea OTV sau Taraf T V. Rusineeeeee labe 1 tv...!!!
  • +1 (7 voturi)    
    transmisiune (Marţi, 27 iulie 2010, 20:58)

    claudiu [anonim]

    Astia transmit cu telefonul mobil ???
  • -2 (8 voturi)    
    meci (Marţi, 27 iulie 2010, 20:58)

    gabriel [anonim]

    mai bine nu transmiteati niciun meci .de kakat transmisia.va faceti de ras.daca tot ati negociat atat de strans macar o transmisie mai bnua se putea,sunteti varza
  • +2 (8 voturi)    
    Tare meciul... (Marţi, 27 iulie 2010, 21:04)

    alex511 [anonim]

    Marfa transmisia,se joaca cumva in Romania?:))) parca transmit de pe Marte asa se vede...de vreo 5 min e reclama ,cauta semnal prin Ghencea .S-au gandit astea de la b1 sa dea 20000 sa transmita ca PRO TV s-a razgandit ,vai de capul lor...avem si noi cateva meciuri europene si nici alea nu le transmit calumea...sper ca peste 20 de ani sa ajungem si noi macar ca in Africa
  • +4 (4 voturi)    
    ssss (Marţi, 27 iulie 2010, 21:04)

    fff [anonim]

    frate unde pot sa vad si eu meciul
    ?
    • +2 (6 voturi)    
      penibil behehe1 teve! (Marţi, 27 iulie 2010, 21:24)

      razz [anonim] i-a raspuns lui fff

      http://iraqgoals.tv/ch9.html
      In rest, rusine clubului si televiziunii/televiziunilor din Ro.
      E Liga Campionilor, la dracu'!
    • +2 (2 voturi)    
      acilea (Marţi, 27 iulie 2010, 21:29)

      em [anonim] i-a raspuns lui fff

      hdgoals.com/watch-Unirea-Urziceni-vs-Zenit-live-1
    • +3 (3 voturi)    
      meciul (Marţi, 27 iulie 2010, 21:29)

      marboss [anonim] i-a raspuns lui fff

      Intrati pe B1 TV ,urmeaza repriza a IIa!
  • +6 (6 voturi)    
    A inceput transmisia acum! (Marţi, 27 iulie 2010, 21:23)

    Costika [utilizator]

    A durat interconectarea caci drepturile s-au semnat cu 10 minute inainte de meci...
  • 0 (8 voturi)    
    Unirea Urziceni (Marţi, 27 iulie 2010, 21:28)

    marboss [anonim]

    Sa-i multumim derbedeului de MM care daca nu i-a intrat nimic in buzunar nu a dat meciul pt.Romania.
  • +1 (3 voturi)    
    Hmm... (Marţi, 27 iulie 2010, 21:33)

    Motanu [anonim]

    Nu joaca asa de rau urziceniul !!! Dar totusi un 0-0 pe teren propriu nu ne da asa mari sperante pentru returul din Rusia cu zenit !!!
  • +11 (11 voturi)    
    comentariu B1TV (Marţi, 27 iulie 2010, 21:48)

    alex [anonim]

    Mie unul imi place comentariul de la B1TV.

    Oamenii mai bat campii cu reclamele rusesti si alte prostioare...dar macar nu mai trebuie sa indur comentariile alea "ca la radio" sau de anii 50: "Galamaz...Frunza...pasa...intercepteaza rusii samd.".

    Plus ca intrebarile de habarnist ale lui R Moraru chiar ma amuza :)
  • 0 (4 voturi)    
    Meci gratis ? Atunci plata la zi ! (Marţi, 27 iulie 2010, 22:13)

    Telespectator [anonim]

    Păi cum vine asta ? Vă plângeţi că nu vă luaţi salariile şi preluaţi transmisii la cheie ? Cât e halatul ? Cât e halatul ? Scump dom'le scump ! Dincolo, la VOX NEWS, era mai ieftin ! Să-i pupaţi mâna lu' Dumitrescu că-i prieten cu Stoica că nu mai pupaţi voi asemenea onoare ! Să plătiţi şi banii restanţi oamenilor, la zi, (iunie, iulie) de bucurie, că-i sărbătoare la B1 ! Ţineţi-o tot aşa ! Cu meciuri ! Pardon ! Adică plătiţi slariile la timp !
  • 0 (4 voturi)    
    Bravo MM ... (Marţi, 27 iulie 2010, 22:32)

    cosma [anonim]

    Bravo Galamaz & Comp! Bravo Unirea cu 1-1 in Rusia ne calificam! Felicitari pentru rezultat
  • +6 (10 voturi)    
    B1 - a challenge! (Marţi, 27 iulie 2010, 22:35)

    gigi [anonim]

    Foarte tare cei doi comentatori! De sute de ori mai buni decat cei trimisi in Africa de Sud de TVR!
  • 0 (4 voturi)    
    BLAT AL MAFIEI CASELOR DE PARIURI (Marţi, 27 iulie 2010, 23:12)

    Andy Latimer [utilizator]

    Stiati de meciul ZENIT-BAYERN 4-0 de acu 3 ani e anchetat de procuratura germana pentru TRUCAREA rezultatului si ca se va pune batista pe tambal ? Asta pentru ca fostul cancelar Schroder e vicepresedinte in consiliul de administratie al Gazprom, sponsorul echipei Zenit....
  • +3 (5 voturi)    
    BRAVO B1TV ! (Miercuri, 28 iulie 2010, 0:22)

    marian coca [anonim]

    Multumim b1 pentru meci, scuzam problemele din prima repriza, am inteles ca ati luat drepturile in ultima clipa. BRAVO!
  • -1 (1 vot)    
    Stadion (Miercuri, 28 iulie 2010, 9:29)

    dixit [anonim]

    Mai baieti, mai ales astia din Bucuresti, decat sa va plangeti atat de emisia la TV, mai bine va miscati fundurile la stadion. Biletele au fost ieftine, locurile destule, iar pentru o echipa fara galerie adevarata, Urziceni a jucat chiar bine.