Razvan Lucescu: "Arbitrajul din aceasta seara a fost revoltator"

de L.A.     HotNews.ro
Sâmbătă, 29 mai 2010, 23:36 Sport | Fotbal

Razval Lucescu ia doar lucrurile pozitive din infrangerea echipei nationale in fata selectionatei Ucrainei, apreciind evolutiile lui Marius Bilasco si Razvan Cocis. Selectionerul a fost insa nemultumit de ceva, calificand drept ostil arbitrajul din acest meci amical.

"Nu comentez arbitrajele, dar azi a fost ceva revoltator. Tatal meu mi-a spus ca va fi un arbitraj ostil. Din pacate, si-au batut joc de munca acestor baieti. Dar am avut si noi momente proaste, alaturi de momente bune. Asta este, e un meci amical din care ramanem cu lucruri frumoase. Apreciez evolutiile lui Bilasco si Cocis. Cocis a contribuit decisiv atunci cand am intors meciul in favoarea noastra", a declarat Razval Lucescu la sport.ro.

"E usor sa gasesti vinovati si sa critici jucator, dar sa tinem cont si de reluarile lui Alyiev. In partea a doua a reprizei secunde, Ucraina a fost superioara. Prima a fost a noastra. Am avut jocul in mana, am avut 2-1, dar au fost si aceste magarii, care duc la frustrare. Niculae nu ar fi trebuit sa intre, dar am fost nevoiti sa facem ceva la pauza. A fost o schimbare evidenta in joc in urma intrarii lui", a adaugat selectionerul Romaniei.


Citeste mai multe despre   



















4316 vizualizari

  • +14 (14 voturi)    
    razor sharp (Sâmbătă, 29 mai 2010, 23:30)

    say my name [anonim]

    ai dreaq otzi, ne fura si in amicale
    • +3 (5 voturi)    
      razvan (Duminică, 30 mai 2010, 8:28)

      danali [anonim] i-a raspuns lui say my name

      A luat-o si asta pe urmele lu' tasu'(altfel un antrenor bun).Trebuie lasata gargara si la munca!!
      • +4 (4 voturi)    
        corect (Duminică, 30 mai 2010, 13:31)

        alpha [utilizator] i-a raspuns lui danali

        are ce invata de la "batranu", dar chestia cu "ne-au furat arbitrii " si in amicale e penibila.daca continua asa va pierde sprijinul suporterilor si va zbura din functie.
  • +3 (11 voturi)    
    antrenorul unei echipe din o tara a U.E. (Sâmbătă, 29 mai 2010, 23:47)

    htt [anonim]

    ar trebui sa aiba o atitudine mai demna,si nu sa tot dea vina mereu pe arbitraj.Numa antrenorii din campionatu intern fac asta,niste d-aia de mana 2,3,ii auzi cum se vaita toata ziua ca-s persecutati.
    • +5 (5 voturi)    
      e din familie... (Duminică, 30 mai 2010, 3:00)

      hahalera [anonim] i-a raspuns lui htt

      se mosteneste. pe ei ii fura arbitrii si la miutzele de la antrenament. e totusi bine ca a renuntat sa mai fugareasca arbitrii pe teren, ca acu cativa ani (cand era Brasovu'n B) a facut-o si p-asta la un meci de cupa cu Otelul. P-asta cu arbitrii o fi zis-o si el ca sa mai scape de gura presei... ceva de genul Geoana strigand ca s-au fraudat alegerile intre" Mihaela" si "dragostea mea" (doar nu era sa strige "virgula").
  • +4 (12 voturi)    
    WOW !!! (Duminică, 30 mai 2010, 0:30)

    andreiu [utilizator]

    arbitrajul... =)) du-te la capatul lumii si impusca-te !!!
  • +7 (9 voturi)    
    normal (Duminică, 30 mai 2010, 0:33)

    florin [anonim]

    romania trebuie sa invete un lucru....anume atunci cand ia bataie chiar si cu 5-0, sa vada doar lucrurile pozitive...in felul asta o sa ne calificam peste vreo 600 de ani la un turneu final....funny isn't it?
  • +4 (4 voturi)    
    rusine (Duminică, 30 mai 2010, 1:23)

    helium [anonim]

    Nu voi intelege niciodata cum in nationala tarii unde teoretic se aleg cei mai buni jucatori romani sa fie titular un jucator care nu prinde nici lotul Romei(e vorba de Lobont). Nu am nimic cu Lobont, e un portar bun dar de la antrenament si fara jocuri in mana nu-l poti sari intr-un meci de pregatire in nationala.

    Ai pe Bornescu care confirma, exista un Haisan stiu eu, sunt multi portari care-i poti convoca pentru ca asta e definitia unui meci amical, sa testezi pe cei care nu au fost si pe care i ai in vizor, daca acum nu? Atunci cand?

    Idem faza cu adus la lot jucatori in premiera, de ce i mai aduci, ca sa-i ti pe banca? De vedetele actuale suntem satui, stim cum joaca, hai macar in amicale sa mai incercam sa altii!

    PS: Sunt suporter al Craiovei dar ce cauta Dananae la lot? Baiatul ala a venit dupa o accidentare de 8-9 luni, nu are 3 meciuri in picioare si nu e in totalitate refacut, nu-l poti lua sa risti cu el, lasa-l sa vezi cum evolueaza.

    Niciodata nu mi-a placut acest puisor care are o cariera mai mult mediatica decat statistica!
  • +3 (9 voturi)    
    Hahahahaha (Duminică, 30 mai 2010, 1:23)

    Dorin [anonim]

    Metehne vechi la antrenori noi si tineri... Observ cu tristete ca Razvan Lucescu este la fel de paranoic ca si tatal sau in ceea ce priveste arbitrajele. Chiar nu-si da seama acest incompetent ca nu are nici o legatura cu antrenoratul profesionist? Credeam ca acest om va aduce ceva nou la nationala insa m-am inselat teribil. Daca pentru un joc aproape lamentabil Ravan Lucescu vede exclusiv in arbitraj vina pentru pierderea acestui meci inseamna ca traieste pe alta lume. intotdeauna antrenorii roamani, pentru a-si acoperi incompetenta au inventat ca motive ale esecurilor lor arbitrajele, vremea, terenul de joc, orice altceva numai jocul, organizarea si proasta selectie facuta. Ne invartim de ani buni de zile intr-un cerc vicios din care e limpede ca nu ne mai poate scoate decat un antrenor strain cu experienta si palmares. In nici un caz un baiat al lui taticu', cu care FRF face experimente sortite esecului garantat pe nervii, rabdarea, pe sperantele si dorintele suporterilor nationalei. Intreb si eu... Oare ce palmares rasunator il recomanda pe Razvan Lucescu ca antrenor la "nationala" Romaniei??????? Ravan Lucescu si-a dovedit limitele. Prin urmare, celor care inca-si fac iluzii ca Romania se va putea califica la Euro 2012 le recomand sa se straduiasca sa se trezeasca cat mai repede la realitate. Pentru ca minunea nu se va intampla. Punct.
    • +2 (2 voturi)    
      Precizare (Duminică, 30 mai 2010, 8:55)

      Valeriu [anonim] i-a raspuns lui Dorin

      D-le, la un alt comentariu omul a spus corect , prin 2210 nu, 2012 .
    • +3 (3 voturi)    
      Tatal tau...! (Duminică, 30 mai 2010, 11:34)

      vali_bob@usa.com [anonim] i-a raspuns lui Dorin

      ...Tatal tau, Mircea Lucescu, e un antrenor foarte bun!...
      ...Si, asta, pentru ca a antrenat si echipe straine, din tari cu fotbal profesionist, si a avut sub mana jucatori de fotbal profesionisti !...
      ....Si, totusi, nu a prins Nationala Romaniei !....
      Sunt cam de aceeasi varsta cu tatal tau si stiu toate astea !...
      ...Dar, tu, Fiul lui, ce naiba cauti tu la NATIONALA
      ROMANIEI...???????
      ....Du-te, baiete, si fa-ti un palmares de antrenor cu state internationale, apoi sa vii cu pretentii si fumuri de ..."baietasul lu' Taticu'", mare antrenor in Afumati.::!
      ...PLEACA, BAIATULE !!!...
      ...Cand la o Nationala de fotbal sunt jucatori de exceptie, (generatia lui Hagi),...se pot obtine
      rezultate de exceptie si cu antrenori mai slabi
      ...Dar, cand nu ai decat 1-2 jucatori de exceptie,
      restul mediocri, atunci iti trebuie macar un ANTRENOR DE EXCEPTIE !!!!...
      ...Iar,tu, TU nu esti decat un antrenor mediocru, de mijlocul campionatului Romaniei !...
      ...PLEACA, BAIETE,...!!!!
      ...Da dovada ca ai mostenit ceva din demnitatea
      tatalui tau !....PLEACA, BAIATULE...!!!
  • +2 (6 voturi)    
    scuze si iar scuze. (Duminică, 30 mai 2010, 1:34)

    HESS [anonim]

    Jucatorii sant cizma dar cizma.Nici unul nu e bun.
  • +4 (6 voturi)    
    rusine razvane (Duminică, 30 mai 2010, 2:46)

    unu [anonim]

    daca si la un amarat de meci amical dar vina pe arbitraj :)) nu imi vine sa cred cat de penibil poti fii. :)) asta este, nu avem valoare si cu asta basta. pune mana la munca si fa echipa
  • +2 (4 voturi)    
    praff (Duminică, 30 mai 2010, 4:37)

    vede [anonim]

    giaurel cu inel ia jucatori numai pe unde a pastorit (pascut). ce cauta maftei, pardon, matei la nationala? meciul a fost pierdut de ragusitul. daca a scos doua bunicele, a scapat 3 prostesti. ce cauti tu sa indici in teren cand mingea e la coltul careului mic? daca tot e amical dece nu a scos alt portar in repriza a doua? se vedea de la o posta ca bogdan se gandeste numai cum sa sparga urmatoare krwa din roma. cu asa selectie, cu asa joc, cu asa concentrare, cautati scuze pentru urmatoarea calificare
  • +2 (4 voturi)    
    parere (Duminică, 30 mai 2010, 4:51)

    costi [anonim]

    apai e fiul lui mircea lucescu. astia nu-si recunosc nici greselile vazute de orice muritor de rand. cred ca a fost o greseala cand s-a dad nationala pe mainile lui razvan.
  • -1 (1 vot)    
    fara valoare (Duminică, 30 mai 2010, 7:18)

    Tiberiu [anonim]

    consider ca arbitrajul a fost impotriva noastra.
    Dar ca valori individuale suntem praf.... Ucrainienii au fost de 10 ori mai spectaculosi decat noi. Pana la urma suntem o tara relativ mica cu fonduri limitate... Fotbalul chiar e un sport pe bani (care se plateste) si daca luam in considerare asta suntem peste asteptari.
  • 0 (0 voturi)    
    curat murdar coane Lucica (Duminică, 30 mai 2010, 7:31)

    kukutkan [anonim]

    Toti ne bat si toti ne fura toti ne baga....mortu' in casa.Noi ramanem doar cu....spectacolul , jucam spectaculos cu sumedenii de faze frumoase , cu sute de pase si cu ce-ar fii fost daca ....(de ex. : ce bine ar fii fost DACA ....ar fii arbitrat Diaconu si ne-ar fii dat 3-0) Pentru ca a fost "complect nemeritat" sa iei un gol de la 35 de metri; unul din unghi aproape imposibil -printre picioare- si un.....autogol cu o "traiectorie foarte ciudata" datorat, desigur, la .....silentio stampa. Deci, SILENTIO STAMBELOR !!!
  • +3 (3 voturi)    
    meciurile echipei nationale (Duminică, 30 mai 2010, 7:35)

    tsunami [anonim]

    razvanel altfel trebuia sa sustina o declaratie.
    romania nu de antrenor are nevoie ci de un arbitru.
    la orice meci pe care il va sustine nationala il propun pe mircea sandu arbitru. apoi si terenul trebuie pictat cu sageti care sa indice sensul de atac al echipei nationale.
    sper ca mircea sandu sa mai aibe aer in plamani sa fluiere off-side inainte ca ai nostrii sa-si marce autogol.

    romani, invatati. daca am avea arbitrul nostru nu mai e nevoie sa platim contracte grase pentru antrenori. asa ne-au invatat parintii, scoala, clasa politica

    apoi, pe marginea terenului vor fi cumparati palmieri din buvgetul ministerului turismului si la inceputul fiecarui meci, e obligatoriu ca un sobor de preoti sa sfinteasca echipa.
    in tribune se va scanda, "doamne miluieste", tonul il va da dirijorul jiji becali.

    domnilor, asta e romania, nu va mai mirati. am fost educati sa credem in miracole nu in munca si atitudine, nu in responsabilitate.
    asa cum zice reclama la rompetrol, "romania va creste prin bun simt si responsabilitate", asa si este. cand astea lipsesc, ne raman doar rugaciunile si norocul. ce pacat ca norocul insa nu dureaza 95 de minute de joc
  • +1 (1 vot)    
    Nu exista valoare !!! (Duminică, 30 mai 2010, 7:36)

    Ricone [anonim]

    Ne ascundem dupa pom,ca de obicei.N-a avut nici o treaba arbitrajul cu scorul final dar nu vrem sa recunoastem ca atata putem.Nu-i o rusine ca vrei ,dar nu poti mai mult.Asta trebuie sa inteleaga Razvan Lucescu!!!
    "De unde sa va dau eu, daca atata am!!!"-spunea intr-o celebra replica Ilie Moromete.Asculta ,Razvane !!!
  • +3 (3 voturi)    
    mda... (Duminică, 30 mai 2010, 8:01)

    me [anonim]

    credeam ca lucescu va fi mai bun k pitzi...
    se pare ca nu...
    aceleasi acuze ieftine de liga I, aceleasi selectii la ordinul fratilor becali...
    e clar: nici 2012... :(
  • +3 (3 voturi)    
    revoltator esti tu... (Duminică, 30 mai 2010, 8:19)

    microbistu' [anonim]

    Asculta baiatu', de ce nu te lasi tu antrenorat (ai face o tara intreaga fericita) si sa te apuci de arbitrat... Ca vad ca te pricepi extraordinar la arbitraj (eu am vazut un arbitraj corect, dar, imi cer scuze, mie nu are cine sa-mi spuna dinainte ca vom fi dezavantajati). Asa ca asta e singura solutie: lasa-ne... lasa-ne...
    Si pentru sefii fotbalului un mesaj scurt: aduceti odata un antrenor strain la echipa nationala sau va e teama ca daca il aduceti s-ar vedea cat de incompetenti sunteti.
  • +3 (3 voturi)    
    Tu si... (Duminică, 30 mai 2010, 8:30)

    domino63 [anonim]

    dan petrescu!
    Sefu', esti fotbalist, trebuie s/o bai in ate!
    La ei, nu a noi!
    Nu mai plange ca proasta pe mormant!
    Esti slab ca antrenor!
    Plangacios, milog, firav... carpa!
    Exact ca dan petrescu!
    I'auzi: de cand e la rusi nu a primit nici un penalty....
    Pai ce, trebuia sa fie la urina urziceni si sa tzopaie pe banca asa ca un descreierat.
    Stii fotbal, castigi. Nu stii... te plangi!
  • +2 (2 voturi)    
    incredibil (Duminică, 30 mai 2010, 8:34)

    maxxie jazz [anonim]

    Nimeni nu spune ca Razvan este un incapabil. Cred ca toti suntem de acord ca aceasta generatie (inca una, din pacate) este ratata. Nu poti sa primesti un gol de la 30 de metri, in felul asta - mingea sa-ti treaca printre degete. Daca analizam putin faza de la golul 2 al ucrainienilor, o sa vedem cum, efectiv, Radoi, Tamas si Rat, DORM, se uita in spate, cand actiunea, omul cu mingea, era chiar in fata lor, nestingherit. Se intampla ceva cu mentalitatea acestei generatii, ne lipseste ceea ce a lipsit intotdeauna unei natiuni chinuite, balcanizate, mentalitatea de invigator.
  • +2 (2 voturi)    
    Echipa Fantastica (Duminică, 30 mai 2010, 8:40)

    roberto [anonim]

    Arbitrii ne-au bagat 3 goluri in poarta. Arbitrii l-au tinut deoparte pe Lobont de poarte un sezon intreg. Si putem continua.

    Razvan Lucescu fuge de responsabilitatea selectiei ca orice antrenor roman, gasind vinovati oriunde altundeva in afara propriei echipe. Oricum, se va vedea acest dezastru in urmatoarele doua meciuri, cand, banuim cu totii, Honduras nu va fi impinsa de arbitri. Sau mai stim?

    Selectie - sunt putini romani la CFR, ceva mai multi la Unirea. Am vrea sa ii vedem pe teren. Nu de alta, dar joaca, si sunt cam cei mai buni de prin Romania. Cu rezerve de pe afara sau jucatori de mana a 3-a de aici, ne scufundam si mai mult.

    Viitorul. Am vazut acum cateva saptamani ce a facut tineretul. 3 meciuri jucate, 3 infrangeri, nici un gol dat. Acesta este viitorul.

    Poate ca ar trebui sa ne gasim un alt sport national, caci performante prin fotbal mai devreme de 15-20 ani nu vom mai vedea (ma gandesc la grupele de copii crescute atent de scolile lui Hagi, Poescu, etc.).

    Pana atunci, Huooooooooo Arbitri nenorociti!
  • +2 (2 voturi)    
    metehne (Duminică, 30 mai 2010, 8:41)

    alex [anonim]

    Din nou dam goluri ori din "accidente" ori din faze individuale. Nimic din constructie. Fara strategie, fara forta de joc, "mijlocul"a somat.

    Sa fim fericiti ca doar acesta a fost rezultatul. Cu sau fara arbitri, Romania nu a jucat bine. As usual, as putea spune...
  • +1 (3 voturi)    
    Razvan , un plangacios (Duminică, 30 mai 2010, 9:05)

    Fraierul [anonim]

    Adica dupa ce conduci cu 2-1 si pierzi cu 3-2 mai ai curajul sa acuzi arbitrajul ? Cand golul 1 al nostru a fost o capodopera personala + noroc ca portarul a fost pacalit ? Ca a bagat un antrenor care la Roma sta in tribune la 8 meciuri din 10 e rezeva la 3 meciuri din 20 si apara la un meci din 50 ?
    La un amical unde trebuia sa creasca o noua generatie ? NU VEDETI CA E OBSEDAT SA CASTIGE IN LOC SA CREASCA O GENERATIE NOUA ? CE A ZIS LA SARBI ? CA NU POATE BAGA TINERI CA AR FI DEMORALIZATI DACA PIERD LA SCOR , ACUM IS DEMORILAZI CA AM PIERDUT LA SCOR SI CA NICI NU AU SANSA SA JOACE. PARCA MARILE ECHIPE DIN INFRANGERI SE NASC . DAR LA NOI BAGI SI MOSI SI BABE IN PRIMA ECHIPA IN LOC SA BAGI LASTARI TINERI CARE NORMAL CA O MAI RATEAZA DA CARE E PROBLEMA ?
  • +3 (3 voturi)    
    slava Domnului ca am pierdut! (Duminică, 30 mai 2010, 9:21)

    claude [anonim]

    altfel emisiunile de la gesepeteve, sportpunctro si presa asazis sportiva ar fi avut o continut fad. Asa insa, e bine, il mai sunam pe Dinu Cornel in fapt de seara si ii sorbim toate elucurbatiile desi saracul e putin baut. Da' nu conteaza, scandal sa fie! Rusine,ba!
  • +2 (2 voturi)    
    romania nu are antrenor (Duminică, 30 mai 2010, 9:25)

    tepes [utilizator]

    Am spus si o repet ,din pacate acest om nu stie sa faca echipa ,orgoliul si infatuarea lui ne-au adus la stadiul de echipa de duzina.Acest individ cu fite de mare antrenor,(vedeti asemanarea cu murinhio) ii prost facut gramada ,dar are pe taticu in spate,cum poti sa incepi cu roman cind ai un deac sau cu andrei cristea care nu are experienta un ghioane rasuflat fara nici un orizont,de ce nu l-a luat pe muresan de-la cluj puternic inteligent bun aparator si coordonator,apoi fundasul drept aici a fost bulevard, de ce nu a inceput cu galamaz.Unde sint un apostol,muresan ov.petre mutu marica goian panin .Ce nu intelege acest putoi bronzat este ca daca vrei sa ai echipa puternica atunci trebuie sa ai o aparare beton ,din pacate cu acest mediocru fara personalitate nu vom ajunge nicaieri vom fi ciuca batailor,dar vor spune lingaii ca am jucat bine dar am luat bataie.
  • +2 (2 voturi)    
    razvanel (Duminică, 30 mai 2010, 10:35)

    panfil flecaru [anonim]

    a ...vizionat (!), alt meci.
    cam asa se pare.
    nu conteaza cum au miscat "baietzii" besica aia...
  • +1 (1 vot)    
    ce importanta are? (Duminică, 30 mai 2010, 10:40)

    Arlecchino [utilizator]

    E un meci amical, e facut ca sa testezi diversi jucatori, rezultatul nu conteaza. Ne ma trebuia o victorie de palmares? Putem sa pierdem toate meciurile amicale, nu conteaza, macar sa invatam ceva folositor din ele si sa le castigam pe alea oficiale.
    In schimb, ma deranjeaza faptul ca antrenorul critica arbitrajul. Cu atat mai mult cu cat e un meci amical care nu conteaza a pierdut un bun prilej de a tacea din gura si s-a facut de ras.
  • +2 (2 voturi)    
    mare minune (Duminică, 30 mai 2010, 10:46)

    adrian [anonim]

    Contrazicand flagrant legile naturii, exista un bou care poate avea urmasii. Asta este mircea lucescu, iar vitelul cu pricina este evident razvanel. Este evident ca echipa noastra este intotdeauna cea mai buna (echipa de club sau nationala, nu conteaza), dar arbitrii, natura, iarba de pe teren, starea vestiarelor, ora meciului, culoarea tricourilor adverse, orice este bun ca pretext pentru justificarea infrangerii. Pentru ca echipa mea e cea mai buna, dar adversarii beneficiaza mereu de ajutor! Pot sa ii recomand un psihiatru specializat in cazuri ca cel al lui razvan, si ii pot da cartea lui de vizita.
  • 0 (0 voturi)    
    Desi cred ca are dreptate (Duminică, 30 mai 2010, 12:15)

    giga [anonim]

    in privinta arbitrajului nu inteleg ideea; am jucat noi cumva formidabil si n-am vazut eu ? Asta a fost totusi un joc de pregatire (asta inteleg eu din amicale) in care tu trebe sa-ti vezi de joc nu de arbitraj. Iar jocul.... nu-l discutam ca 'ne-au furat arbitri'. Tare mi-e teama ca adoptind gindirea asta facem economii cu deplasarile la competitii internationale.
  • 0 (0 voturi)    
    penibili (Duminică, 30 mai 2010, 12:28)

    gugi [anonim]

    A-ti fost penibili, varza, v-au calarit la 2-1 de nu aveati aer. Sunteti de toata jena. V-au demonstat ucrainenii ce inseamna ambitia. La romani nema ambitie!

    VARZA
  • +2 (2 voturi)    
    .. (Duminică, 30 mai 2010, 12:49)

    Stefan [anonim]

    Recunosc ca de multe ori am fost semnalizati in offside iar televiziunea ucraineana se pare ca nu dispunea de tehnologia necesara pt a da niste reluari ca lumea.
    Dar de aici pana sa te ataci asa pt arbitraj mi se pare penibil, mai bine ramaneai la Brasov Razvane sau te intorceai la Rapid.
  • 0 (0 voturi)    
    Nu din cauza arbitrajului am pierdut !!! (Duminică, 30 mai 2010, 17:53)

    Motanul [anonim]

    La 2-1 romania a pierdut cu ucraina din cauza faptului ca au respectat mentalitatea tipic romaneasca ! Aceea de a ne vedea prea devreme cu sacii in caruta !!! Dar noi romanii ne e prea rusine sa spunem ca au fost prea buni pt noi ucrainenii !!! Totusi...nu inteleg de ce se face atata harababura, a fost doar un amical ce naiba !!!
  • +1 (1 vot)    
    cautam antrenor (Duminică, 30 mai 2010, 18:31)

    nostra damus [anonim]

    Piturca asteapta demisia pseudoantrenorului Razvan Lucescu. Din acest motiv ezita semnarea unui contract cu Steaua sau cu U. Craiova.

    P.S. Razvan va ajunge antrenor cind subsemnatul va ajunge ziarist !!!!
    • 0 (0 voturi)    
      vai si amar (Duminică, 30 mai 2010, 22:37)

      adrian [anonim] i-a raspuns lui nostra damus

      Tu esti deja ziarist. Asta inseamna ca ineptul si neispravitul razvanel va deveni selectionerul si antrenorul echipei nationale de fotbal a Romaniei???? Pacatoasa tara daca a primit asemenea pedeapsa!!!
  • 0 (0 voturi)    
    @hotnews vreau sa va rog ceva !!! (Duminică, 30 mai 2010, 19:57)

    Motanul [anonim]

    Pe cursul zilei de astazi 30-mai-2010 am bagat mai multe comentarii la sectiunea sport-fotbal si nu inteleg de ce nu imi apar !!! v-am suparat cu ceva vreodata???
  • +1 (1 vot)    
    Antrenor facut de presa (Duminică, 30 mai 2010, 23:12)

    Chris [utilizator]

    Acest baiat cu cercel in ureche este tot mai penibil. Dezastrul cu Piturca va fi uitat rapid. Sa vedeti ce va face asta in preliminarii...
  • 0 (0 voturi)