Fotbal Fun

VIDEO Fotbalul feminin, un sport periculos :))

de A.I.     HotNews.ro
Marţi, 4 august 2009, 11:58 Sport | Fotbal

Fotbalul, un hobby periculos
Foto: Captura LiveLeak
Daca barbatii trebuie sa aiba o atentie sporita atunci cand fac parte din zid si vine vorba de loviturile libere, femeile au categoric o problema in legatura cu loviturile receptionate in plina figura. Intra in material pentru a vedea cum s-a terminat o faza aparent banala dintr-un meci de fotbal feminin rezervat junioarelor.

Vezi aici faza dureroasa pentru una dintre jucatoare:



Citeste mai multe despre   



















10405 vizualizari

  • +2 (4 voturi)    
    Ummm (Marţi, 4 august 2009, 12:42)

    gaspy [utilizator]

    OK, ce e de ras aici?
    • 0 (6 voturi)    
      ummmm (Marţi, 4 august 2009, 13:06)

      nano2k [utilizator] i-a raspuns lui gaspy

      dar cine a ras?
      • +3 (3 voturi)    
        uite cine a ras... (Marţi, 4 august 2009, 13:44)

        Nick [anonim] i-a raspuns lui nano2k

        Fotbalul feminin, un sport periculos :)) - asta e titlu...deci conform messengerului :)) se rade...
        • 0 (4 voturi)    
          ma rog... (Marţi, 4 august 2009, 15:22)

          nano2k [utilizator] i-a raspuns lui Nick

          Singurul care a ras e autorul "articolului".
          • 0 (0 voturi)    
            sugestie (Miercuri, 5 august 2009, 0:48)

            AntonH [utilizator] i-a raspuns lui nano2k

            pt. autor... citand de la carcotasi... lasa-neeee!
  • +1 (1 vot)    
    NU SE POATE (Marţi, 4 august 2009, 14:51)

    Radu [anonim]

    Pana acum doar pe Gsp mai vedeam titluri insotite de emoticoane, acum ati inceput si voi, oare ce urmeaza???
  • 0 (2 voturi)    
    cine rade? (Marţi, 4 august 2009, 15:07)

    baronul stanganbuch [utilizator]

    Cu ce rade? Cu coasa, cu briciul, cu lama, cu gilette?
    • -1 (3 voturi)    
      Traiasca (c)academicienii ! (Marţi, 4 august 2009, 16:16)

      Ritzi Pitzi [anonim] i-a raspuns lui baronul stanganbuch

      Asa ne trebuie daca i-am lasat pe academicieni sa ne zapaceasca limba romana cu â in mijlocul cuvintelor...cu â din i

      "A râde" vine din latinescul "ridere", deci trebuia scris "a rîde", pentru ca "radere" inseamna "a barbieri"....
      • 0 (0 voturi)    
        cacademicieni (Marţi, 4 august 2009, 21:41)

        baronul stanganbuch [utilizator] i-a raspuns lui Ritzi Pitzi

        pt " a" au votat toto chimistii si ingineri facuti acad de tovarasa adi ( acad dr ing) leana ceausescu.
        Cei doi lingvisti membri au votat contra.
  • +2 (2 voturi)    
    Nu vad nici o diferenta (Marţi, 4 august 2009, 17:50)

    vlad [anonim]

    intre ce joaca fetele astea si ce joaca marii fotbalisti. Adica si aia daca sunt putin loviti plang. Cel putin pana apare un cartonas...

    pe de alta parte asta este un articol cretin. Felicitari pentru el.
  • +4 (4 voturi)    
    De tot rasul! (Marţi, 4 august 2009, 19:42)

    george [anonim]

    De tot rasul! Articolul si nu imaginile.
    Daca va uitati atent, este vorba de niste copii. Cea lovita de minge in plina fata nu pare a avea mai mult de 14-15 ani. Autorului i s-a parut funny. Bravo, autorule!
    De remarcat ca articolul e semnat A.I. Doua intiale. Variante: 1. autorul e celebru si se asteapta sa-l recunoastem dupa initiale. 2. autorului i-a fost rusine sa semneze. Va invit sa votati varianta pe care o considerati corecta!
    • +1 (1 vot)    
      varianta cu rasul (Marţi, 4 august 2009, 21:42)

      baronul stanganbuch [utilizator] i-a raspuns lui george

      nu e cea coracta. Mai corecta mi se pare aia cu tunsul si frezatul.
  • +1 (1 vot)    
    Penibil (Miercuri, 5 august 2009, 11:41)

    Aditza [anonim]

    Observati cum incep reluarile exact cand da sa se ridice duduia (sec 13). Io zic ca n-are nici pe dracu.
    Destul de penibil clipul.
  • 0 (0 voturi)    
    feminin (Miercuri, 5 august 2009, 14:01)

    touretul [anonim]

    in SUA fotbalul european e considerat un sport pentru muieri
    • 0 (0 voturi)    
      in SUA (Sâmbătă, 8 august 2009, 22:23)

      i'm an americaaan [anonim] i-a raspuns lui touretul

      sua = cancerul Terrei
  • 0 (0 voturi)    
    Faimoasa intuitie feminina... (Miercuri, 5 august 2009, 16:23)

    Cipu [utilizator]

    ... nu si-a jucat rolul deloc in aceasta secventa. Pai, sa imi fie iertata remarca, dar sutul a fost presemnalizat si "telefonat" cu cel putin 3 secunde inainte (pozitie, avant, sut efectiv... etc). Deci, daca nu ai nicio treaba cu fotbalul si/sau cu reflexele necesare, ce Dumnezeu cauti in teren?
  • 0 (0 voturi)    
    mda...rad tampitii (Duminică, 9 august 2009, 15:50)

    alex [anonim]

    trebuia sa rad?? gandeste-te ca sunt niste copile !