Fotbal Fun

VIDEO Precizie zero/ Cum e posibil sa ratezi intr-un asemenea hal?

de A.I.     HotNews.ro
Marţi, 16 iunie 2009, 10:31 Sport | Fotbal

Ratari incredibile pe terenurile de fotbal
Foto: Captura Youtube.com
Cat de greu poate fi sa trimiti mingea intr-o poarta goala? De cata precizie ai nevoie pentru a rata dintr-o pozitie mai mult decat favorabila? Intra in material pentru a vedea o selectie a unora dintre cele mai mari ratari din istoria fotbalului. Sunt faze memorabile petrecute pe terenurile de joc de-a lungul timpului.

Vezi aici cele mai mari ratari din fotbal:



Citeste mai multe despre   






















13157 vizualizari

  • 0 (2 voturi)    
    Ratarea nr 13 parca (Marţi, 16 iunie 2009, 11:05)

    bernabeu [anonim]

    este si ratarea de pe bernabeu din meciul cu SHtoaia Bukresh. a ratat baiatu ala din 1 metru :))
    • +2 (2 voturi)    
      daca ei n-au fost in stare (Marţi, 16 iunie 2009, 11:16)

      luk [anonim] i-a raspuns lui bernabeu

      norocul lor ca a rezolvat-o banel
      • 0 (0 voturi)    
        da... (Marţi, 16 iunie 2009, 12:12)

        liviu_ [utilizator] i-a raspuns lui luk

        o fi zis banel ca daca helguera (parca era ala) poate rata in asemenea hal, el poate face o boacana si mai mare!
  • +3 (3 voturi)    
    Vai vai vai (Marţi, 16 iunie 2009, 11:14)

    Darius [anonim]

    M-am amuzat binisor la toate fazele, dar la ultima faza m-am spart de ras. JUR! Era sa fiu dat afara din birou...
    • 0 (0 voturi)    
      GGGGGaga (Duminică, 21 iunie 2009, 22:26)

      NIA [anonim] i-a raspuns lui Darius

      Faci parte din cei ce rad prosteste.Sunt amuzante,dar sa razi ca prostu pana faci pe tine(vorba vine)e jenant
  • +1 (1 vot)    
    hahah (Marţi, 16 iunie 2009, 12:34)

    andrei [anonim]

    sincer eu ii apreciez, e nevoie de talent si de pricepere si de vointa ca sa ratezi in halul ala din pozitiile alea. bineinteles si de un bun simt al umorului :)))))
  • +2 (2 voturi)    
    da (Marţi, 16 iunie 2009, 12:58)

    cezar [anonim]

    belea faza cu portarul din ultimul minut :))
  • 0 (0 voturi)    
    Primele 3 locuri (Marţi, 16 iunie 2009, 14:32)

    bobo [anonim]

    Sincer, primele 3 pozitii merita sa fie primele in topul asta! Nu stiu daca a fost intentionat, dar si sa fi vrut sa ratezi in halul ala nu reuseai...
    :)))))
  • 0 (0 voturi)    
    Atacant sau fundas (Marţi, 16 iunie 2009, 20:09)

    nelu [anonim]

    De faza din meciul Africa de Sud - Irak de acum teri zile ce ziceti.
    O puteti vedea aici:http://www.youtube.com/watch?v=aILItjHrh0E