VIDEO Manchester United - Tottenham 5-2/ Diavolii rosii revin de la 0-2 pe Old Trafford

de Andra Popa     HotNews.ro
Duminică, 26 aprilie 2009, 9:43 Sport | Fotbal

Berbatov, inca un gol pentru United
Manchester United se mentine pe primul loc in Premier League dupa un meci spectacol pe Old Trafford. Jucatorii lui sir Alex Ferguson s-au vazut condusi cu 0-2 in fata propriilor suporteri inainte de pauza. Apoi, recitalul lui United a inceput in minutul 56 cu golul din penalty inscris de Ronaldo. Inca o data Ronaldo, de doua ori Rooney si Berbatov au adus victoria diavolilor lui Ferguson.

Manchester United - Tottenham 5-2

1130 vizualizari

Berbatov (Duminică, 26 aprilie 2009, 13:56)

Niggerson [utilizator]

sper ca ati observat cat de moderat a fost Berbatov dupa gol da ? respecta clubul ce l-a promovat !