VIDEO Getafe - Malaga 1-2/ Ce gol reuseste Contra!

de Adrian Ilincescu     HotNews.ro
Luni, 9 martie 2009, 10:32 Sport | Fotbal

Cosmin Contra, ce reusita!
Cosmin Contra a reusit sa marcheze pentru Getafe un gol splendid in partida pierduta pe propriul teren, scor 2-1, in fata echipei Malaga. Internationalul roman a fost rezerva, a intrat pe teren in minutul 56 si a punctat cu 16 minute inainte de final.

Disputa a contat pentru etapa cu numarul XXVI din Primera Division.
In clasamentul din Spania conduce FC Barcelona, 63 pct, urmata de Real Madrid, 57, si Sevilla, cu 50 de puncte. Contra si Getafe se afla pe locul 15, cu 28 de puncte.

Vezi aici super golul reusit de Contra:

4859 vizualizari

singur (Luni, 9 martie 2009, 18:17)

adi [anonim]

nici un coechipier nu il felicita.oare de ce?
      atlet (Luni, 9 martie 2009, 21:31)

ano1 [utilizator] i-a raspuns lui adi

pentru ca alerga mai tare decat toti
      logic (Luni, 9 martie 2009, 21:56)

matei l. [anonim] i-a raspuns lui adi

Si cu acest gol tot au fost invinsi, au pierdut toate punctele jucand acasa.
      de ce? (Vineri, 13 martie 2009, 0:54)

nano2k [utilizator] i-a raspuns lui adi

Cum sa feliciti un roman??? Romanii tb vanati, trebuie sa li se insceneze infractiuni.
      Ma mir ca au validat golul. De fapt, oricum s-au gandit ca nu mai conteaza, asa ca l-au validat pentru ca asa e "political correct".