Cupa UEFA, Grupa E, AC Milan - Braga 1-0

VIDEO Executie de senzatie marca Ronaldinho

de Adrian Ilincescu     HotNews.ro
Vineri, 7 noiembrie 2008, 0:29 Sport | Fotbal

Ronaldinho inscrie superb
Brazilianul Ronaldinho marcheaza superb cu un sut in vinclu, cu numai 45 de secunde inainte de ultimul fluier, si aduce victoria Milanului in partida cu Braga, contand pentru Grupa E din Cupa UEFA.

Diavolul Milanez castiga in minutul 93 un meci in care nu a impresionat, portughezii de la Braga dovedindu-se o echipa omogena, bine asezata in teren. Dupa un joc curajos, oaspetii au castigat respectul spectatorilor de pe San Siro, cei care i-au aplaudat la final.

Cu sase puncte din doua partide, Milan este foarte aproape de calificarea din grupe.

Vezi aici rezumatul partidei AC Milan - Braga 1-0:

7880 vizualizari

VAI (Vineri, 7 noiembrie 2008, 0:47)

ibrahimovic [anonim]

Gata, nu mai joc cu Inter la FIFA 09. O să trec la AC Milan. :)
    Exact (Vineri, 7 noiembrie 2008, 10:50)

Adrian Flutur [utilizator]

O sa aiba paianjenu ala cosmaruri vreo 2 saptamani.
  • -1 (1 vot)
    Pacat (Vineri, 7 noiembrie 2008, 12:06)

santiago [anonim]

Milan nu merita in nici un caz victoria.
    E adevarat ca Milan a jucat slab dar cum poate Braga sa joace fotbal?!?

Au vazut si lesinatii de la steaua cum se joaca jocul asta?
      "Steaua" - echipa de calusari (Vineri, 7 noiembrie 2008, 16:23)

Cadillac [anonim] i-a raspuns lui santiago

Perfecta dreptate ! Stelistii ar trebui sa fie OBLIGATI sa vada acest acest video-clip 10 ore pe zi - fara pauza - timp de 10 ani ! Zi de zi !
      Inclusiv Simbata si Duminica !
      Fara nici un fel de gluma, cu baietii mei din Dr Taberei - chiar si acum, dupa 26 de ani - daca becali ne plateste cu 5 Euros PE TOTI, batem Steaua cu 5 -0 la ora 3 dimineata, dupa ce venim de la circiuma ! Daca ne plateste cu 10 Euros, atunci scoatem echipa de rezerve - nepotii nostri - care o sa-i bata cu 10 - 0 !
        :)) (Vineri, 7 noiembrie 2008, 19:20)