CFR Cluj - Chelsea, Pro Tv, ora 21:45


Gigi Becali: Pe CFR nu-i vad bine, cu Chelsea nici noroc nu poti sa ai

de Andra Popa     HotNews.ro
Miercuri, 1 octombrie 2008, 12:59 Sport | Fotbal

Becali e sigur de victoria englezilor la Cluj
Foto: AGERPRES
Chelsea o sa spulbere CFR-ul, a prezis Gigi Becali soarta meciului dintre clujeni si trupa lui Scolari. "Pe CFR nu-i vad bine, cu Chelsea nu poti nici noroc sa ai... Daca dau bara de trei ori, iti dau patru goluri dupa. Nu ai nicio sansa cu ei! Am fi penibili sa speram la un rezultat bun cu Chelsea. Trebuie sa fim realisti, Chelsea face parte din cele 5-6 echipe din Europa care te spulbera orice ar fi", a adaugat patronul Stelei.

Desi CFR Cluj a luat fata Stelei la inceputul acestui sezon de Liga Campionilor, Becali nu le poarta pica jucatorilor lui Trombetta si crede in sansa "legiunii straine" de la Cluj de a se califica in grupe. "CFR-ul se poate califica. Chiar daca nu au nicio sansa cu Chelsea, ei pot sa bata pe Roma si pe Bordeaux si sa mearga mai departe", a concluzionat Gigi Becali la plecarea spre Florenta.
























1041 vizualizari

  • 0 (0 voturi)    
    ciobanul si fotbalul (Miercuri, 1 octombrie 2008, 13:35)

    alex [anonim]

    stai in banca ta cu steaua ta cu tot . Sunt stelist de cand ma stiu, dar tu ai inceput sa-mi provoci greata. Ce ati facut aseara? O laie ati facut .. nu fii invidios pe cfr, pur si simplu ei se daruiesc mai mult. tie ti s-a urcat la cap
  • 0 (0 voturi)    
    Stire? (Miercuri, 1 octombrie 2008, 14:21)

    Pepi [utilizator]

    Domnilor jurnalisti, va rog frumos sa aveti totusi un filtru pentru ceea ce considerati stiri: de exemplu, nu tot ce spune Be(hehe)cali e stire!!!
  • 0 (0 voturi)    
    voi il bagati in seama pe ciobanas (Miercuri, 1 octombrie 2008, 14:31)

    mihai [anonim]

    Suntem satui de el. Atunci cand presa are nevoie de de declaratii rautacioase se duce la sigur direct la cioban.
  • 0 (0 voturi)    
    sageti otravite (Miercuri, 1 octombrie 2008, 14:36)

    voicu [anonim]

    Becali trebuie sa invete sa citeasca si sa invete din declratiile adevartilor oameni de fotbal ca de sageti otravite ne-am saturat.
  • 0 (0 voturi)    
    urla.. (Miercuri, 1 octombrie 2008, 14:49)

    cosmin [anonim]

    ...in cioban invidia si frustrarea pentru minutele din ce in ce mai multe in care nu se ocupa presa de el si de echipa lui. obisnuieste-te cu ideea, berbec analfabet!
  • 0 (0 voturi)    
    becali=fecali (Miercuri, 1 octombrie 2008, 14:53)

    john [anonim]

    M-am săturat de derbedeul ăsta!
  • 0 (0 voturi)    
    esti penibil... (Joi, 2 octombrie 2008, 9:42)

    luci [anonim]

    berbecali, si te-ai facut singur(sic!)...