Piturca: Bayern e mai buna decat Steaua

de Vlad Epurescu     HotNews.ro
Miercuri, 17 septembrie 2008, 14:08 Sport | Fotbal

Steaua, doar egal fara Piturca
Foto: Hotnews
Victor Piturca e de parere ca Steaua va avea o misiune mult mai grea in aceasta seara decat elevii lui Trombetta marti seara, cand au reusit sa castige pe Olimpico in fata lui AS Roma cu 2-1. Ros-albastrii vor juca azi de la 21:45 primul meci in Champions League din acest sezon.

"Va fi un cu totul alt meci pentru ca forma lui Bayern este mult mai buna decit cea a Romei. Steaua trebuie sa-si faca jocul si sa se concentreze exclusiv la ceea ce are de facut pe teren!", a spus Piturca la GspTv.






















1139 vizualizari

  • +1 (1 vot)    
    ... (Miercuri, 17 septembrie 2008, 14:20)

    chewy [anonim]

    Domnu' Pictor Viturca, mai bine du-te matale la un poker si lasa-i doar pe cei care se pricep la fotbal sa vorbeasca. Poate te retinem si chiar nu dorim asta...
    • 0 (0 voturi)    
      zi chitzurca si trage apa !!!!!!!!!!!!! (Miercuri, 17 septembrie 2008, 18:18)

      sharkey [anonim] i-a raspuns lui chewy

      chitzurca ... du-te frate si antreneaza fc barbutu' si fc pokeru'... ai sa ai mari rezultate... si lasa-ne cu nationala... javraaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!!
  • +1 (1 vot)    
    Cita intelepciune!! Zici ca a jucat fotbal.. (Miercuri, 17 septembrie 2008, 14:24)

    Dinamovistu [anonim]

    Pitzurca lasa-ne. Stim cum gindesti. Sper sa iti intocmesca astia dosar penal sa dispari citiva ani si sa organizezi meciuri la Rahova.
  • +1 (1 vot)    
    pitzi (Miercuri, 17 septembrie 2008, 14:28)

    muta [anonim]

    lasa-ne pizzi, de cand stii tu fotbal sa-ti dai cu parerea. tu tre' sa arati in teren, nu la tv , in ziare si cazinouri.
  • +1 (1 vot)    
    Din putul secat al gindirii (Miercuri, 17 septembrie 2008, 14:38)

    Crapu' [anonim]

    Si noi-nationala de fotbal- am fost mai buni ca lituanienii, dar ce folos?
    Asa ca mai treci pe la cazino-daca mai ai acces in Romania- si lasa-ne pe noi fraierii, nepriceputi la fotbal, sa comentam, sa dam pronosticuri si sa facem comentarii.
  • +1 (1 vot)    
    fiul mamei Omida (Miercuri, 17 septembrie 2008, 14:41)

    ANTI-PITZI [anonim]

    Am eu impresia, sau "selectionatul" echipei nationale se pricepe mai bine la ghicit decat la fotbal. Oricum, se pare ca se pricepe atata timp cat ghicea si cartile de joc din mana dealerului de la masa de poker. Cum ar fi a mai ghiceasca domnia sa si unele rezultate excelente la echipa nationala, ca....vorba aia, de asta e platit, nu sa da cu zarul ;-)
  • +1 (1 vot)    
    Piti piti piti lasa-neeee lasa-neeee (Miercuri, 17 septembrie 2008, 14:44)

    Radu Stanciu [anonim]

    Piti piti piti lasa-neeee lasa-neeee
  • +1 (1 vot)    
    comparatii de doi bani.... (Miercuri, 17 septembrie 2008, 14:47)

    iuliu [anonim]

    poate daca te-ai ocupa mai putin cu comentarii care iti dezvaluie micimea de caracter si te-ai concentra mai mult pe ceea ce pretinzi ai fi, poate ai reusi intr-adevar sa fii si luat in seama; cine stie, poate chiar respectat!
  • +1 (1 vot)    
    Alo Hotnews (Miercuri, 17 septembrie 2008, 15:07)

    Barbut Gheorghe [anonim]

    Ce ne tot aratati maimuta asta habarnista? Pe cine intereseaza parerea lui? Tipul este un infractor si trebuie tratat ca atare. Lasati-ne sa ne bucuram de CFR, ca ma apuca toti dracii cind ii vad poza.
  • +1 (1 vot)    
    pe naiba (Miercuri, 17 septembrie 2008, 16:45)

    Mihai [anonim]

    daca Steaua va fi invinsa (SI VA FI) de Bayer, nu se va datora formei mai bune a lui Bayer, ci faptului ca CFR CLUJ joaca un joc cum n-am mai vazut in ultimii multi ani la o echipa de fotbal din Romania.

    Se vede ca au o echipa formata din straini. Alta mentalitate. Nu se baga cu fundul in poarta sa se apere din min. 1 in min. 95.

    Ce a jucat ieri Clujul nu a mai jucat Steaua din 87-88.
    • 0 (0 voturi)    
      mda (Miercuri, 17 septembrie 2008, 18:50)

      x [anonim] i-a raspuns lui Mihai

      le cam incurci ficior. a implica b inseamna ca daca a atunci musai b. adica cum daca steaua face ceva se datoreaza faptului ca n-ai mai vazut tu altceva de multa vreme?
      trebe ca dupa 4 clase ai ajuns direct la facultatea platita de tata si de mama, care ti-o luat si compiutar sa te dai pe net.
  • 0 (0 voturi)    
    titlu de 3 lei (Joi, 18 septembrie 2008, 12:48)

    ION_ION [anonim]

    care e legatura dintre ce a declarat pitzurca "forma lui bayern este mai buna decat forma romei" si titlul vostru?....prin ce rationament logic ati ajuns la titlul vostru explziv? :)