Declaratia zilei! Becali: Giovani mi-a zis ca lui Totti i-ar placea sa evolueze la Steaua

de Vlad Epurescu     HotNews.ro
Luni, 28 iulie 2008, 16:53 Sport | Fotbal

Becali viseaza...
Foto: Rompres
In plin scandal cu Federatia, Gigi Becali a oferit declaratia zilei. Patronul din Ghencea a declarat ca varul sau i-ar fi spus despre Francesco Totti ca ar fi de-acord sa joace un an pentru echipa ros-albastra.

"Am vorbit la telefon cu Giovani. Mi-a zis ca Totti a fost la televiziunea italiana unde a spus ca a fost tratat ca un print in Ghencea si ca ar fi dispus sa joace la Steaua un an. Bine, si in loja am vorbit cu el si a zis ca ar veni sa joace un an-doi. Bine, asta poate spre finalul carierei", a spus Becali.




















1491 vizualizari

  • 0 (4 voturi)    
    Iar vb ciobanu neintrebat (Luni, 28 iulie 2008, 17:20)

    zisu [anonim]

    Ca sa se bage in seama ciobanu mai bate si el campii, sunt curios cand o sa vrea sa vina Murinio la Steaua, echipa de ..........
  • +4 (4 voturi)    
    totti (Luni, 28 iulie 2008, 17:23)

    dan [anonim]

    Hai ca m-ati facut sa rid :) cind va avea Totti 40 de ani va veni cu bucurie la Steaua!
  • +2 (6 voturi)    
    Daaa , si Ronaldino ar vrea , Scevcencho si Kaka (Luni, 28 iulie 2008, 17:24)

    Daaa , si Ronaldino ar vrea , Scevcencho si Kaka s [anonim]

    sint pe drum .Toti vor sa joace la Steaua pt. ca acole e Becali si au cruci pe tricoae .
    Si Pele vrea sa vina de antrenor , ca sa-l faca BEEEcali de cacao cind are chef !!!
    Deja e coada la poarta de la intrarea pe stadion , toti jucatorii vor juca acolo!!!
  • +2 (2 voturi)    
    vorbeste si el... (Luni, 28 iulie 2008, 17:54)

    wicked [anonim]

    ...ca sa se afle in treaba. Pai dupa ce a vazut ca orice gogomanie de-a lui ajunge headline in ziare, cred si eu. Spune ce vrea, cand vrea si la cine vrea. Fraiericii din presa publica. Apoi el se razgandeste, isi ia vorbele inapoi, si fraiericii din ziar publica. Apoi ii face prosti pe cei care publica si ghiciti ce...fraiericii din presa? PUBLICA!!!

    Daca nu se mai face o selectie din ce e stire, ce e scandal, si ce sunt vorbe aruncate in van, pai cred si eu ca la fiecare refresh pe hotnews mai apare o stire cu Becalli.
  • +2 (2 voturi)    
    hahahaha (Luni, 28 iulie 2008, 18:48)

    abuz [anonim]

    cretinii astia din clanul becali se timpesc pe zi ce trece.........hahahahahahaa
  • 0 (0 voturi)    
    pai... atunci... (Luni, 28 iulie 2008, 19:06)

    cristi [anonim]

    pphhhhaaaaaaaaahahahahahahahahahaaaaaa!!!
  • +1 (1 vot)    
    Ma intreb ... (Luni, 28 iulie 2008, 19:12)

    CelCeCiteste [anonim]

    ..... cati mai sunt cei care sunt dispusi sa asculte ce zice cretinul de berbecali si sa scrie despre el ...
    e absolut fenomenal cum tampeste pe toata lumea jigodia aia!!!!
  • +1 (1 vot)    
    Nu e de Steaua (Luni, 28 iulie 2008, 19:18)

    Danutz Nastase [anonim]

    Nu e bun, dom'le, Totti, de Steaua. E prea lent, incetineste jocul echipei. Nu-i asa, Gigi? Daca ar juca la Steaua l-ai vinde cu 2 milioane de euro sau i-ai spune ca ii dai drumul cand vrea muschii tai, ca doar isi primeste salariul, nu?
  • +1 (1 vot)    
    ... (Luni, 28 iulie 2008, 20:12)

    Opposite [anonim]

    Iar incepi Vlad sa dai declaratiile lui Becali ca stiri? Ce naiba, nu se poate fara?