Iuliu Muresan: Multumim lui Dinamo

de Sorin Niculescu     HotNews.ro
Duminică, 4 mai 2008, 22:54 Sport | Fotbal

Iuliu Muresan, impotriva intentiei ANAF
Foto: Rompres
Presedintele lui CFR Cluj, Iuliu Muresan, si-a tinut cuvantul si a multumit dinamovistilor pentru victoria impotriva Stelei care pune echipa din Ardeal in pole-position pentru castigarea titlului de campioana.

"Este o bucurie foarte mare, ii multumim lui Dinamo. Au jucat extraordinar, au meritat victoria si sigur ca ne-au ajutat. Le ramanem datori, cum se spune la noi. Ma asteptam sa se faca o justitie de undeva de sus. Important este sa ne revenim, sa ne pregatim pentru o partida grea cu Universitatea Cluj", a declarat Muresan in emisiunea Fanatik Show.























1380 vizualizari

  • -2 (4 voturi)    
    (...) (Duminică, 4 mai 2008, 23:12)

    #DeDreapta#6Case#DinMeditatii [utilizator]

    Felicitari CFR - Blatistii Ligii 1.

    Abea astept meciurile din Champions League.

    O sa fac cinste pentru fiecare gol primit, pentru fiecare meci pierdut. Voi tine, ca 90% din Romania cu cealata echipa care o sa va bata.
  • -1 (1 vot)    
    fara cuvinte (Duminică, 4 mai 2008, 23:25)

    Mihai [anonim]

    Ma bucur ca a castigat Dinamo, dar pentru domnul Muresan, cu toate comentariile dumnealui care mai de care mai belicoase: jucati domnu' Muresan fotbal si nu mai stati la mila altor echipe, ca sa obtineti un campionat. O campiona este o echipa care castiga, nu se chinuie cu scoruri care mai de care mai amarate si apoi sa iesiti plin de mindrie ca ce bun sunteti. Cred ca mai putina vorba si mai mult fotbal ar da mai bine. Si atentie la Universitatea Cluj, ca dupa cum joaca CFR Cluj... Oricum, ma bucur daca ar fi Clujul campioana. Numai bine!
  • -1 (3 voturi)    
    ciuliti bine urechile! (Luni, 5 mai 2008, 2:28)

    yoyo [anonim]

    "Le ramanem datori, cum se spune la noi." - federatiile, comisiile, dna-ul, bagati bine la cap ce zice asta! nu vi se pare putin suspect?
    • +3 (3 voturi)    
      Bah vigilentule (Luni, 5 mai 2008, 8:50)

      Ro [anonim] i-a raspuns lui yoyo

      L-ai depasit pe plutinier Capsuna cu cazul asta :-))
  • 0 (2 voturi)    
    Mai asteapta (Luni, 5 mai 2008, 3:55)

    Iorg [anonim]

    Pentru Domnul Muresan acu ca fiti foarte atent cu se spalea rufele in Familie eate onoarea Culjului deci una sus si alta jos acest lucru pentru Cluj este cel mai frumos atentie caci pe la Cluj sint cam multi oeri si sint ca in Basmul cu Miorita deci nu te felicit pina cind nu ai cistigat Fii foarte prudent caci brinza se vinde scump.Mai vorbim
    • 0 (0 voturi)    
      sfat (Luni, 5 mai 2008, 9:13)

      #DeDreapta#6Case#DinMeditatii [utilizator] i-a raspuns lui Iorg

      Invatza sa vorbesti romaneste.
    • -1 (1 vot)    
      ...astept (Luni, 5 mai 2008, 9:19)

      clujean [anonim] i-a raspuns lui Iorg

      astept sa inveti sa scrii si sa vorbesti... oerule!!!
      • 0 (0 voturi)    
        OE (Luni, 5 mai 2008, 15:22)

        stefan2008 [utilizator] i-a raspuns lui clujean

        Esti o oe, nu esti clujean!
  • 0 (0 voturi)    
    titlul (Marţi, 6 mai 2008, 10:45)

    george [anonim]

    Dle Muresan,daca nu veti castiga pe teren ,acum nu veti mai avea scuza ca...Steaua...ca arbitrul....ca mai stiu eu ce ...si veti dovedi ca nici nu ati fi meritat sa luati titlul...s-ar dovedi insa din nou ca U-CLUJ nu este o echipa de esalonul secund.Mi-as dori si va urez sa faceti un meci ca cele cu care ati reusit sa
    castigati simpatia atator romani.Succes!