Cupa UEFA - sferturi de finala

PSV-Fiorentina 0-2. Magicul Mutu duce pe florentini in semifinale (VIDEO)

de Sorin Niculescu     HotNews.ro
Joi, 10 aprilie 2008, 23:33 Sport | Fotbal

Adrian Mutu a marcat toate golurile Fiorentinei din dubla confruntare cu PSV Eindhoven si si-a propulsat echipa spre semifinalele Cupei UEFA. Dupa 1-1 in turul din Italia, Mutu a inscris de doua ori in Olanda ajungand la cota sase in clasamentul golgheterilor din C2 in actualul sezon. La 0-2, Timmy Simons a ratat un penalti pentru PSV.

VIDEO: Bijuteriile lui Mutu


























7435 vizualizari

  • 0 (0 voturi)    
    bravo ba baiatule (Vineri, 11 aprilie 2008, 2:20)

    popescu ionel [anonim]

    bravo ba baiatule...
  • 0 (0 voturi)    
    jos palaria (Vineri, 11 aprilie 2008, 6:55)

    Wasabi [anonim]

    jos palaria in fata lui Adrian Mutu
  • 0 (0 voturi)    
    G_E_N_I_A_L (Vineri, 11 aprilie 2008, 7:38)

    Prisecaru Aurel [anonim]

    Executia loviturii libere: ABSOLUT GENIALA! Oricum nota 9 pentru evolutia din intreaga partida!
    • 0 (0 voturi)    
      genial (Vineri, 11 aprilie 2008, 23:12)

      andrei enache [anonim] i-a raspuns lui Prisecaru Aurel

      acest go din lovitura libera...senzational! un adevarat fotbalist care a trecut prin multe si care a ajuns la o maturitate sportiva extraordinara!numai admiratie si "jos palaria"
  • 0 (0 voturi)    
    suntem mandri de tine Adi (Vineri, 11 aprilie 2008, 8:28)

    suntem mandri [anonim]

    bravos
  • +1 (1 vot)    
    mutu (Vineri, 11 aprilie 2008, 8:38)

    edy [anonim]

    asa sa marce si la nationala "Romaniei"
  • 0 (0 voturi)    
    Asa da (Vineri, 11 aprilie 2008, 9:52)

    RA [anonim]

    Daca ar avea aceiasi atitudine si la nationala am ajunge departe. Dar la national mi se pare ca vine cu niste aere de superioritate. Oricum imi place noul mutu, un om responsabil care isi vede lungul nasului. Nu as fi zis ca un om se poate schimba asa de mult. Multa bafta in continuare sa ramana la aceasta forma multi ani de acum inainte si sa fie ferit de accidentari.
  • 0 (0 voturi)    
    si cu stangul si cu dreptul (Vineri, 11 aprilie 2008, 9:54)

    RA [anonim]

    asta da jucator
  • 0 (0 voturi)    
    pentru comentatorii de la proTV (Vineri, 11 aprilie 2008, 10:14)

    un roman [anonim]

    Mai lasati-ne cu comentariile voastre de 2 lei. Ce balon de aur? poate de aer...sa fim seriosi..aveti in cap si in comentariile voastre numai milioane de euro si numai laude (uneori fondate dar de cele mai multe ori nefondate) la adresa jucatorilor romani...fiti si voi mai obiectivi daca se poate. Cand se dau meciuri la proTV prefer sa ma uit doar la imagini nu si la ce scoateti voi pe gura.
  • 0 (0 voturi)    
    Incepator (Vineri, 11 aprilie 2008, 12:31)

    Dragos [anonim]

    Norocu incepatorului :))
  • 0 (0 voturi)    
    un adevarat (Vineri, 11 aprilie 2008, 13:25)

    liviu [anonim]

    un adevarta fenomen...il fenomeno....felicitari....
  • 0 (0 voturi)