Dinamo - Pandurii 1-2/ Infrangere in ultimele minute (VIDEO)

de A.S.     HotNews.ro
Miercuri, 9 aprilie 2008, 22:26 Sport | Fotbal

Dinamo - Pandurii 1-2!!!
Dinamo a pierdut cu 2-1 pe propriul teren jocul cu Pandurii Tg Jiu: "haita" a condus dupa golul marcat de Miranda (minutul 31), insa a cedat chiar inaintea finalului. Alexandru Piturca a egalat in minutul 87, iar Arietta a dat marea lovitura un minut mai tirziu, aducind gorjenilor a 6-a victorie consecutiva in Liga!

La 1-0, Dinamo a avut sansa de a se despinde, insa a irosit un penalty prin Adrian Cristea (minutul 80).

Sumarul primei reprize (include golul lui Miranda)