Cupa Ungariei, DVSC - Ferhervar

VIDEO: Autogol incredibil in ultimele minute

de Adrian Ilincescu     HotNews.ro
Luni, 31 martie 2008, 13:15 Sport | Fotbal

Cupa Ungariei a oferit un moment absolut incredibil, partida dintre DVSC si Fehervar fiind decisa de un autogol fabulos marcat in minutul 87.

Scorul era 2-1 pentru DVSC, exact rezultatul cu care Fehervar invinsese in partida tur. Totul se indrepta spre prelungiri si, posibil, lovituri de departajare pana la executia incredibila a unuia dintre fundasii gazdelor de la DVSC Teva, Durica.





















9617 vizualizari

  • 0 (0 voturi)    
    Foarte tare! (Luni, 31 martie 2008, 13:45)

    Pandi [anonim]

    E cel mai tare autogol! Toata lumea e uimita. Inclusiv comentatorul intreaba la un anumit moment: " ce o fi avut in minte Durica?". Omul a tras o torpila de zile mari!
  • 0 (0 voturi)    
    Lectie pt Nicolita! (Luni, 31 martie 2008, 14:32)

    fan [anonim]

    Cineva sa-i dea videoclipul si lui Nicolita! Poate invata ceva (adica cum sa nu suteze in minge)!
  • 0 (0 voturi)    
    blat!! (Luni, 31 martie 2008, 14:56)

    butoanele [anonim]

    Si nu sare nimeni in sus ca a fost blat - sacose cu bani si alte asemenea???jiji i-a lucrat!! ;)
  • 0 (0 voturi)    
    BLAT (Luni, 31 martie 2008, 16:12)

    ax [anonim]

    si asta e blat,frate.
    e chiar pe fata, Gigi e mic copil,:-))))))))))))
  • 0 (0 voturi)    
    blatul (Luni, 31 martie 2008, 17:05)

    gigi [anonim]

    jocul greseala asteapta,daca este cu intentie, ...........................asta e banel de ungaria,
  • 0 (0 voturi)    
    Autogol (Luni, 31 martie 2008, 17:10)

    Christea [anonim]

    Insfarst Nicolita a fost...intrecut .Este timpul sa
    revina .Doar Steaua nu se multumeste cu locul II.
  • 0 (0 voturi)    
    Unguri debili, ce sa le ceri? (Luni, 31 martie 2008, 19:43)

    Isztvan Szabo [anonim]

    Unguri debili, ce sa le ceri?
  • 0 (0 voturi)    
    Medaliat! (Luni, 31 martie 2008, 21:01)

    Leon [anonim]

    Acest fotbalist trebuie medaliat de Romani pt ca noi ne bucuram iar Ungurii sunt suparati !!!
  • 0 (0 voturi)    
    nu este adevarat... (Luni, 31 martie 2008, 22:29)

    alexX [anonim]

    nicolita intrecut???? are mai multe la activ banel si mult mai fremoase,ce fremos statea mingea in poarta cu realul =))tot nr 1 e banel =))))
  • 0 (0 voturi)    
    Contextul in care a avut loc faza (Marţi, 1 aprilie 2008, 8:56)

    Claude [anonim]

    2008.III.27, Hungarian Cup. Fehérvár won the 1st leg by 2-1, it was the return match.
    With a 2-1 FT here, there would have been extra time (there was 4 min left from the regular time) but this own goal (scored by the slovakian Jan Durica) broke down the Fehérvár.
  • 0 (0 voturi)    
    foarte tare (Marţi, 1 aprilie 2008, 11:24)

    giohnny [anonim]

    Nicolita e mic copil pe langa asta
  • 0 (0 voturi)