VIDEO Rapid - Poli Timisoara 0-1/ Giulestiul ii cere demisia - Rednic nu renunta

de A.S.     HotNews.ro
Duminică, 9 martie 2008, 21:27 Sport | Fotbal

Timisoara a dat lovitura in Giulesti
Tensiune in Giulesti: in ultimele minute ale meciului Rapid - Timisoara (0-1, gol Arman Karamian '35) un intreg stadion a cerut demisia antrenorului Mircea Rednic. Este al doilea esec pe propriul teren in Liga 1 (dupa cel cu U. Cluj) si al treilea din stagiunea de primavara (eliminarea din Cupa).

Timisoara a rezistat barajului de foc declansat de Rapid in a doua repriza si urca pe locul 4: in acest moment, Poli este inscrisa in lupta pentru locul2!

Vezi golul lui Karamian (35)

3430 vizualizari

timisoara (Duminică, 9 martie 2008, 23:14)

alex [anonim]

Timisoara e pe locul 4 ...nu pe 3...macar cititi si voi clasamentul (ala de pe hotnews) inainte sa scrieti...
    nu vad (Luni, 10 martie 2008, 16:18)

Florin [anonim]

Eu nu pot sa vad video-ul. Pur si simplu nu apare in pagina.
    Copos nu mai sperie arbitrii (Sâmbătă, 15 august 2009, 14:58)

Iliuta [anonim]

Acum e randul lui Marian Iancu sa sperie arbitrii, centrarea a fost din out de poarta. Doi rapidisti prin excelenta rapun Rapidul prin acest gol.