Liga 1

LPF cunoaste rezultatul partidei Poli Timisoara - Unirea Urziceni care va avea loc diseara!

de Adrian Ilincescu     HotNews.ro
Luni, 3 martie 2008, 14:08 Sport | Fotbal

Site-ul oficial al LPF care precizeaza rezultatul partidei de diseara
Foto: Hotnews
Site-ul oficial al Ligii Profesioniste de Fotbal informeaza ca rezultatul final al partidei dintre Poli Stiinta Timisoara si Unirea Urziceni, care va avea loc in aceasta seara, de la ora 20.30, va fi de 2-1 in favoarea gazdelor.

Respectiva sursa nu a mentionat insa si numele marcatorilor, dar a precizat ca scorul la pauza va fi de 1-0 pentru elevii lui Dusan Uhrin Jr.

In clasamentul actualizat al Ligii 1 nu a fost insa operata aceasta modificare, cele doua formatii avand acelasi numar de puncte ca si inainte de aceasta partida, Timisoara 38 de puncte, Urziceniul 39 de puncte.  




















1811 vizualizari

  • 0 (0 voturi)    
    scenarita (Luni, 3 martie 2008, 16:16)

    daniel [anonim]

    In locul Urziceniului, la 2 la 0 pentru Poli, as alerga sa dau un gol, apoi as face un scandal monstru.
  • 0 (0 voturi)    
    Cat neprofesionalism (Luni, 3 martie 2008, 16:25)

    DanDa [utilizator]

    Voi, astia din presa. Va bagati nasul peste tot. Acum trebuie sa vorbeasca urgent si sa stabileasca alt rezultat. Chiar nu aveti putina decenta??? Chiar nu va dati seama de implicatiile dezvaluirilor voastre??? Distrugeti oameni nevinovati care au batut palma pe un rezultat si acum trebuie sa munceasca din greu ca sa scoata alt rezultat.
  • 0 (0 voturi)    
    Ce fraier ! (Luni, 3 martie 2008, 16:30)

    nyo [anonim]

    Prietene, daca faza a fost pe bune ai rasuflat-o inainte de termen. Era mai bine sa o tii documentata pana dupa meci cand, daca s-ar fi confirmat, ar fi fost rost de ceva samanta de scandal, dar asa... hai pe pariu ca nu o sa mai fie 2-1 si 1-0 la pauza ;). Oricum n-am inteles daca stirea e cu iz de pamflet/zeflemea sau cu iz de investigatie jurnalistica (ce aberatie am putut scoate, haha). Oricum vorba taranului roman " EPIC FAILURE".
  • 0 (0 voturi)    
    iata dovada (Luni, 3 martie 2008, 16:30)

    cineva [anonim]

    Dovada mai buna ca asta nu cred ca exista..Oficialii sa recunoasca din greseala ca meciurile sunt deja jucate..
  • 0 (0 voturi)    
    he-he (Luni, 3 martie 2008, 16:48)

    geo [anonim]

    Acum cooperativa trebuie sa refaca scenariul. Rezultatele posibile sunt: 1-0, 3-2, 4-3, etc.
    Important este ca plasa de bani a fost data deja, de-o fi ploaie, de-o fi vant, trebuie sa castige poli.
    Mi-e mila de sarmanii de la LPF, acum trebuie sa lucreze overtime pt schimbarea rezultatului - telefoane, alte plase de bani - munca multa, frate!
  • 0 (0 voturi)    
    2-1 (Luni, 3 martie 2008, 18:20)

    moromete [anonim]

    Nyo, se pare ca nu e nimic ciudat in stirea asta; oricine intra pe lpf.ro (cum am facut si eu, din dorinta de a vedea unde e televizat meciul) putea sesiza anomalia. Cred ca e vorba de o greseala tip copy/paste... Iar meciul oricum se termina 2-1
  • 0 (0 voturi)    
    la pauza....... (Luni, 3 martie 2008, 21:18)

    jas [anonim]

    e 0-0 !!
  • 0 (0 voturi)    
    da sigur (Luni, 3 martie 2008, 23:15)

    raz [anonim]

    vai din cauza ca i-ati dat de gol au facut acuma egal...
    "conspiratiunea" lui peste.