​VIDEO Villarreal - Barcelona 1-1/ Titlul, tot mai departe de catalani

Luni, 9 ianuarie 2017, 9:30 Sport | Fotbal

Barca, doar remiza pe terenul lui Villarreal
FC Barcelona a mai facut un pas gresit in Premiera Division, campioana en-titre remizand, scor 1-1, pe terenul celor de la Villarreal (etapa XVII). Lionel Messi a salvat un punct in minutul 90, atunci cand a inscris un gol superb dintr-o lovitura libera. In urma acestui rezultat, catalanii sunt la cinci puncte in urma liderului Real Madrid, insa galacticii au si o partida mai putin disputata.

Gazdele au deschis scorul prin Sansone, in minutul 49, iar Barca a egalat in minutul 90, prin Lionel Messi.

• -1 (3 voturi)
    unde e valoarea care comenta de min 90?? (Luni, 9 ianuarie 2017, 13:59)

zaboo [utilizator]

bulan si alte bijuterii de cartier? =)) vezi ca ai de postat un comentariu pe tema asta la golul lui Messy
    • +1 (3 voturi)
      Fata... (Luni, 9 ianuarie 2017, 16:06)

darksider [utilizator] i-a raspuns lui zaboo

Trebuie sa fie tare trist sa fii tu. Cele mai importante momente al vietii tale sunt cele in care te mai iei putin de Barça sau iti mai preaslavesti idolul.
      Get a life
        ca zici tu si o mana de forumuisti (Luni, 9 ianuarie 2017, 16:25)

zaboo [utilizator] i-a raspuns lui darksider

e egal cu zero... ceva de comentat de golul din min 90 ai? da' de locul ocupat de maretul Messy si "cea mai buna echipa din lume" acu'? nimic? ma ataci pe mine, ca altceva nu poti... newsflash: mi se falfaie!